Онлайн консультації

Пошук за ключовим словом раніше наданих консультацій

Онлайн консультації

   Запитань: усього-2302, сьогодні-0;    відповідей: усього-2302, сьогодні-0


Сортування
Є відповідь  
Опубліковано  
Чекає на відповідь  
Опубліковано  
Доброго дня, чи зобов'язаний відділ кадрів записувати мені у трудову те що я працюю за суміщенням?
Автор запитання: Михайло - 17-06-2021 12:29:20

Доброго дня! Згідно п. 2.14. Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників № 58 зазначено, що запис про сумісництво вноситься за бажанням працівника й виконується за основним місцем роботи шляхом внесення відомостей окремим рядком. Ось ця вказівка "окремим рядком" зазвичай трактується так, що запис про роботу за сумісництвом має бути внесений лише після звільнення з неї на підставі відповідних наказів. Проте все ж таки на це прямо не вказує жоден нормативно-правовий акт - тому якщо Вам дуже потрібний запис про прийняття на роботу за сумісництвом, то Ви можете звернутися з таким проханням до роботодавця за основним місцем роботи, надавши йому копію наказу про прийняття на роботу за сумісництвом. Вам зобов'язані внести такий запис в разі Вашого бажання

Доброго дня. Чи обов'язково реєструвати ФОП чи юр.особу, щоб надавати послуги фотографа?
Автор запитання: Ігор - 08-06-2021 14:34:41

Доброго дня! Якщо Ви постійно надаєте послуги фотографа за гроші це вважається підприємницькою діяльністю, яка має свій КВЕД 74.20«Діяльність у сфері фотографії», у тому числі рекламна фотозйомка. В такому разі реєстрація необхідна.

Добрий день Вам! Допоможіть розібратись у моєму питанні: я потерпіла сторона при ДТП, звернулась у страхову для отримання страхового відшкодування, однак, пройшло 90 днів, виплати нема, кажуть, що страхова от-от позбавиться ліцензії. Що нам робити? МТСБУ може замість страхової виплати? Чи куди звертитись??
Автор запитання: Олеся - 02-06-2021 17:31:36

Доброго дня! Отримати компенсацію за ДТП від страховика, який втратив ліцензію або визнаний банкрутом, можна у суді або від об’єднання Моторне (транспортне) страхове бюро України. Для отримання страхової виплати необхідно подати в МТСБУ відповідні документи (перелік вказаний на їхньому сайті). Крім цього, компенсацію можна отримати від винуватця аварії шляхом звернення з відповідним позовом до суду.

Доброго рану! Я військовослужбовець за контрактом, підписав контракт в лютому цього року, я хочу взяти відпустку на 30 днів, а мені дають лише 27 чи правомірно це?
Автор запитання: Артем - 28-05-2021 08:49:56

Доброго дня! Виходьте з того, що тривалість щорічної основної відпустки в році початку військової служби обчислюється з розрахунку 1/12 частини тривалості відпустки, на яку вони мають право, за кожний повний місяць служби до кінця календарного року. Ви маєте право на щорічку відпустку в 30 днів. От і порахуйте.

Чи можна приватизувати земельну ділянку після 1 липня 2021 року
Автор запитання: Віктор - 25-05-2021 22:35:32

Доброго дня! Заборони на приватизацію після 1.07.2021 не встановлюється.

Здравствуйте, я раньше был клиентом приват банка, соответственно все персональные даные про меня в том числе паспортные у них есть, теперь когда я уже не пользуюсь приватбанком года 3 и позакрывал там все счета и карточки, у них всё равно остались мои конфинденциальные, персональные, паспортные даные и прочее, на мою просьбу удалить это всё с ихней базы они отказываются, законно ли это? как втаком случае защитить свои права и застваить удалить всё обо мне с ихних баз даных?
Автор запитання: олег - 25-05-2021 13:47:26

Доброго дня! В судовому порядку.

Зрозумів. дякую.Тобто, можна проводити експертиз економічну, да?
Автор запитання: Артем - 25-05-2021 12:59:55

Так

Добрий день, якщо я звільнився з військової служби і хочу відсудити невиплату військовою частиною належних мені виплат (приміром, індексації зп), то чи можна заявляти буде якусь економічну експертизу в суді чи перед судом щоб знати мені скільки положено коштів?
Автор запитання: Артем - 25-05-2021 12:37:48

Доброго дня! Безумовно, Вам потрібно в позові зазначити суму яку Ви вимагаєте до відшкодуванні, яку потрібно документально підтвердити на стадії заявлення позову.

Дякую. Тобто, правильно я розумію: успадковане майно під час шлюбу підлягає поділу?
Автор запитання: Юлія - 25-05-2021 12:35:53

Ні, не підлягає. Однак витрачені кошти на його покращення можуть бути відшкодовані.

Добрий день! У мене до Вас таке питання: скажіть, будь ласка, чи має право колишній чоловік (вже розлучені 2 роки) подавати на поділ майна (будинку) , якщо я цей будинок успадкувала, але вже будучи в шлюбі. І коли ми разом жили, то зробили там ремонт. Дякую!
Автор запитання: Юлія - 25-05-2021 10:37:03

Доброго дня! Позов звісно подати Ваш колишній чоловік може. Однак, поділити майно в нього навряд чи вийде, якщо звісно вкладення в ремонт не були співрозмірні із загальною вартістю будинку. Скоріш за все, у найкращому для позивача випадку, суд присудить відшкодувати йому частину його витрат на ремонт.

Yandex.Metrika