Адвокат - Автобіография

Автобіографія

Оніщенко Павло Вікторович народився 9 жовтня 1968 року у місті Полонне Хмельницької області в сім`ї медичних працівників.

В 1986-1988 роках проходив строкову службу в лавах Радянської Армії.

В 1989-1994 роках навчався на юридичному факультеті Київського державного університету ім.Тараса Шевченка.

З 1 вересня 1993 року почав працювати в органах прокуратури України на посаді стажиста прокуратури Мінського району міста Києва, поєднуючи роботу зі стаціонарним навчанням.

В 1994 році закінчив навчання одержавши спеціальність юрист.

diplom1

В липні 1994 року, за наслідками рішення атестаційної комісії прокуратури міста Києва, був призначений на посаду помічника а згодом старшого помічника прокурора Мінського району міста Києва, де працював під керівництвом видатного наставника – Винокурова Сергія Маркіяновича, якому залишаюсь вдячним за допомогу у своїх перших кроках практичної діяльності.

Протягом 1997-2001 років працював у прокуратурі міста Києва на посадах прокурора, старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами міліції, начальника відділу нагляду за додержанням законів органами митниці та СБУ, начальника відділу нагляду за додержанням законів слідчими прокуратури.

В 2001-2011 роках працював на посаді прокурора міста Ірпеня Київської області. 

Нагороджений нагрудним знаком «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури 1 ступеню»

medal

diplom2

 У вересні 2011 року звільнився з органів прокуратури України у зв»язку з виходом на пенсію за вислугою років в класному чині старший радник юстиції.

foto

17.11.2011 року успішно здав кваліфікаційний іспит і одержав свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю.

svidetelstvo

В своїй діяльності сповідую принцип «Трьох П» - Порядність, Пунктуальність, Професіоналізм, які є невід`ємною складовою роботи правника, яку б посаду він не займав.

Кожен клієнт може розраховувати на Порядність у стосунках зі мною, Пунктуальність в додержанні мною зобов`язань та Професіоналізм у вирішенні правових питань.

Yandex.Metrika