Адвокат - Послуги

Послуги       http://family-advokat.org.ua/

На цій сторінці я розповім Вам про послуги, які можуть бути надані мною фізичним та юридичним особам.

Законом передбачено, що адвокати надають послуги шляхом укладання договорів про надання юридичних послуг. Це може бути як разова юридична допомога, так і постійне юридичне (абонентське) обслуговування.

Разова юридична допомога - це виконання певних разових робіт, обсяг яких може бути обумовлений сторонами у договорі про надання юридичних послуг заздалегідь, наприклад, ведення цивільної справи в суді. У перелік юридичних послуг при цьому входять усна консультація, підготовка позовних заяв, клопотань, скарг, інших процесуальних документів, ведення справи в суді і т.д.

Абонентське обслуговування - це постійний юридичний супровід діяльності юридичних осіб усіх форм власності та фізичних осіб-підприємців. Такий вид обслуговування дозволяє моєму клієнтові в будь-який час отримати усні чи письмові консультації адвоката, аналіз і підготовку правових документів, залучити мене до участі в переговорах або відносин з правоохоронними органами.

Фізична особа може замовити послугу «Особистий адвокат» і отримувати у будь-який час консультаційну допомогу по необмеженому колу правових питань.

Виключення складає представництво інтересів клієнта в судах і участь адвоката при розслідуванні, і судовому розгляді кримінальних справ. У цих випадках умови надання юридичної допомоги визначаються сторонами в окремому договорі. Викласти повний перелік адвокатських послуг неможливо у зв'язку з його великим об'ємом, тому пропоную оглянути лише основні з них:

- Оперативна телефонна консультація;

- Консультація і правова експертиза;

- Представництво інтересів у відносинах з органами влади, підприємствами різних форм власності та фізичними особами;

- Правова допомога у відносинах з правоохоронними органами;

- Представництво інтересів в справах про адміністративні правопорушення;

- Захист на всіх стадіях кримінального переслідування;

- Захист в справах про адміністративне правопорушення (ст.130 КУпАП)

- Адвокатське зберігання документів;

- Представництво інтересів потерпілого від злочину, свідка;

- Представництво в судах загальної юрисдикції по цивільним справам;

- Представництво інтересів в господарських судах.

Також, я пропоную Вам одержати попередню консультацію з правових питань за допомогою цього сайту на сторінці Он-Лайн консультації.

У більшості випадків раджу почати опрацьовування проблемного питання з проведення правової експертизи. Як наслідок, клієнт отримує письмовий документ з викладенням правового аналізу його проблеми, шляхів її вирішення, орієнтовної вартості кожного кроку, ймовірності отримання позитивного результату та судової практики з аналогічних питань. Це допоможе визначити свої можливості і необхідність тих чи інших дій, або взагалі економічну доцільність вирішення питання.

Звернувшись до мене зі своїми проблемами, Ви можете бути впевнені в нерозголошенні отриманої інформації, оскільки принцип «Адвокатської таємниці» зобов'язує адвоката надійно зберігати Ваші секрети і дає право не розкривати подробиці взаємин з клієнтом на вимогу будь-якого правоохоронного органу.

Також, звертаю Вашу увагу на нову послугу "Допомога на відстані". В разі, якщо Ви знаходитесь на значній відстані чи з будь-яких інших причин не можете відвідати наш офіс, Ви можете по електронній пошті замовити послуги написання правових аналізів та позовних заяв будь-якої категорії.

Yandex.Metrika