Онлайн консультації

Пошук за ключовим словом раніше наданих консультацій

Онлайн консультації

   Запитань: усього-1617, сьогодні-0;    відповідей: усього-1617, сьогодні-0


Сортування
Є відповідь  
Опубліковано  
Чекає на відповідь  
Опубліковано  
Доброго дня,мені стукнуло 20 років,був осінній призив 2018 року , мені не приходила повістка ,ніде не росписувався,після призиву прийшов штраф 119 грн,це як розуміти?і якщо я далі не буду приходити в воємкомат ,які наслідки можуть бути?
Автор запитання: Євгеній - 16-03-2019 12:41:12

Доброго дня! Відповідь на Ваше питання не надається, оскільки може вважатись консультуванням з метою ухилення від військової служби. На все добре!

Добрый день, Павел Викторович. Посоветуйте, пожалуйста, как поступить. Я проживаю с отцом 84 лет. Мы стараемся экономить по максимуму. 10 марта заметил, что один из двух счетчиков холодной воды не работает. На следующий день позвонил на Облводоканал. Через два дня пришла контролер, сняла пломбу, написала акт и отправила на комиссию. В водомерной лаборатории сотрудница вскрыла счетчик. Попал камешек в крыльчатку. Вина не моя. Сотрудница предложила повторно провести поверку (предыдущая была полгода назад) и через два дня прийти с комиссии и оплатой за поверку. 15 марта мой отец пошел на комиссию и за счетчиком. Комиссия выдала акт про нарушения абонентом "Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення ..." згідно п.п. 3.2 "зупинка лічильника за послуги холодного водопостачання та водовідведення". Насчитали аж за предыдущие 30 дней безлимит почти на 300 грн. плюс 60 грн. за поверку. Висновка о причине поломки на руки не дали.
Автор запитання: Олександр - 15-03-2019 18:15:44

Доброго дня, Олександре! У зв’язку з прийняттям Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг виконала перерахунок вартості тарифів та вилучила з них витрати, пов’язані з обслуговуванням та повіркою загальнобудинкових та індивідуальних засобів обліку. Тому Вам і виставили для оплати вартість перевірки лічільника. Не знаю де Ви проживаєте, однак у Києві, повірка квартирних засобів обліку холодної  води сервісу ПрАТ «АК «Київводоканал» коштує  457, 73 грн. з ПДВ  складається з: -  демонтажу та монтажу одного водолічильника Ø 15 мм – 380,94 грн. з ПДВ; - повірки одного водолічильника Ø 15 мм – 76,79 грн. з ПДВ

Доброго дня ! Керівник дошкільного навчального закладу видає Наказ по ДНЗ заднім числом і ознайомлює працівників з ним під підпис. Ознайомлює 14 березня , а сам Наказ датований 06.02.2019 р. Чи правомірні дії керівника та чи чинний сам наказ за даних обставин. Дякую.
Автор запитання: Марія - 14-03-2019 16:26:37

Доброго дня! Безумовно видавати наказ "заднім числом" незаконно, оскільки це фактично є службовим підробленням, - кримінально карним діянням.  В ознайомленні 14.03 з наказом від 06.02 нічого неправомірного не вбачаю.

Доброго дня! Якщо я працюючи на одній роботі, вирішив підписати контракт й піти на військову службу, то в такому разі який процедурний порядок звільнення мене з попередньої роботи?
Автор запитання: максим - 13-03-2019 09:17:27

Доброго дня! Керівник підприємства видасть наказ на підставі п. 3 ст. 36 КЗпП України про звільнення Вас з посади у зв'язку з укладенням контракту про ступ на ВС.

Доброго дня! Підкажіть, якщо я подав в суд на визнання виконавчого напису таким що не підлягає виконнню., є ухвала про забезпечення позову (зупинено Виконавче провадження). Але виконавець вже реалізував стягнення, за пару днів до винесення ухвали продав на торгах мою машину. Що тепер робити? Якщо суд я виграю назав яким чином все повернути чи це вже неможливо??? Дякую!
Автор запитання: Ярослав - 12-03-2019 15:36:49

Доброго дня! Дії ДВ є цілком законними. Як Вам діяти в разі виграшу справи не можна сказати без досконального вивчення матеріалів справи.

доброо дня. На роботі видали наказ з вимогою з'явитися окремих військовозобов'язаних у військкомат. Чи правомірно це?
дякую
Автор запитання: Іван - 12-03-2019 14:28:04

Доброго дня!  Основним нормативним документом, що регламентує дане питання є "ПОРЯДОК організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних", затверджений Постановою КМУ від 7.12.2016 року № 921. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/921-2016-%D0%BF  Вказаний нормативний документ, зокрема пункт 37, серед іншого, покладає на керівництво підприємств  обов'язок "оповіщення на вимогу районних (міських) військових комісаріатів призовників і військовозобов’язаних про їх виклик до районних (міських) військових комісаріатів і забезпечення їх своєчасного прибуття";  Якщо до фрази про оповіщення питань немає, то до фрази "забезпечення їх своєчасного прибуття" питань більш ніж достатньо. Враховуючи положення Конституції України, я трактую це лише так, що адміністрація підприємств має забезпечити працівникам можливість своєчасно прибути до РВК, зокрема шляхом надання транспорту. Однак ніяк не шляхом адміністративного примусу. При цьому, дати оцінку зазначенмому Вами наказу без детального його вивчення неможливо.

Добрый день!У наследство попал земельный пай 0.5 га, как правильно его сейчас переоформить, наследство ещё не принимали.
Благодарю за ответ
Автор запитання: Николай - 11-03-2019 20:08:41

Доброго дня! Якщо Ви являєтесь спадкоємцем, - зверніться до нотаріуса, який відкрив спадщину. Він Вам усе пояснить і оформить спадщину.

Здравствуйте! Сколько стоит официально заплатить согласно закона за сдачу адвокатского єкзамена и сколько за отдельно потом за стажировку?
Автор запитання: Оксана - 11-03-2019 16:01:55

Вітаю! Якщо Ви збираєтесь стати адвокатом і задаєте мені це питання, то це .......  Читайте http://unba.org.ua/qualification-examination

Доброго дня!Якщо я не звільняючись з попереднього місця роботи, підписую контракт та йду в армію, чи зберігається за мною на період служби моє робоче місце та зарплата?
Автор запитання: Кирило - 11-03-2019 14:51:46

Доброго дня! Призов або укладення контракту на військову службу є підставою для звільнення співробітника за  п. 3 ст. 36 КЗпП. При цьому, не можливо звільнити працівника за даною статтею, відповідно ст.119 КЗпП, в разі дії особливого періоду. В такому разі за працівником зберігається робоче місце і посада, а також відповідні виплати в розмірі середнього заробітку. Враховуючи, що на даний час відсутній особливий період, Вас просто звільнять.

 

Доброго дня. Я державний службовець. Отримав у спадщину сертифікат на право на земельну частку (пай) у КСП, який має відповідну вартість. Яким чином відображати це право у декларації державного службовця.
Автор запитання: Михаил - 10-03-2019 15:25:16

Доброго дня! Ми не даємо безкоштовних консультацій держслужбовцям щодо порядку декларування. З цього приводу в мережі маса методичних рекомендацій. Персональна консультація з таких питань надається на оплатних засадах. На все добре!

Yandex.Metrika