Онлайн консультації

Пошук за ключовим словом раніше наданих консультацій

Онлайн консультації

   Запитань: усього-2394, сьогодні-0;    відповідей: усього-2394, сьогодні-0


Сортування
Є відповідь  
Опубліковано  
Чекає на відповідь  
Опубліковано  
Перепрошую Вас. Питання таке. Працюю вчителем на повну ставку. Чи потрібно писати заяву у військомат про надання відстрочки по мобілізації?
Автор запитання: Валерій - 14-05-2022 19:30:56

Доброго дня! Раджу написати таку заяву з разі одержання повістки про виклик до ВК. До заяви долучіть документальне підтвердження того, що Ви працюєте вчителем в школі на повну ставку.

Добрий день. Зі мною, як вчителем було укладено трудовий договір терміном на один навчальний рік з 01.09.2021 р. по 06.06.2022 р. Підставою було визначено п.2 ст 22 Закону Україги "Про повну загальну середню освіту" №463-ІХ від 16.01.2020 р.
Чи правомірно укладений цей договір?
Автор запитання: Анатолій - 13-05-2022 13:13:38

Доброго дня! Трудовий договір має бути укладений на мінімальний термін - 1 рік, а не 9 місяців.

Добрий день. Цікавить таке питання. Чи можу я як фізична особа укладати договора з організаціями але від мого імені (згідно довіреності) буде діяти мій брат, який має статус ФОП ?
Автор запитання: Ігор - 06-05-2022 12:14:15

Доброго дня! Виступати на підставі доручення стороною у договорі від Вашого імені інша особа не може.  

Доброго дня... Чи мають право інспектори з паркування виписати штраф за стоянку під знаком 3.34?
Автор запитання: Марян - 30-04-2022 13:34:04

Стаття 279-1. Розгляд справ про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, та про порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису)

Доброго дня! Згідно ст.279-1 КУпАП, у разі якщо адміністративне правопорушення  "порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів" зафіксовано в режимі фотозйомки (відеозапису), посадова особа уповноваженого підрозділу Національної поліції або інспектор з паркування за даними Єдиного державного реєстру транспортних засобів, а також у разі необхідності - за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань встановлює відповідальну особу, зазначену у частині першій статті 14-2 цього Кодексу.... зобов’язані розмістити на лобовому склі транспортного засобу копію постанови про притягнення до адміністративної відповідальності (якщо технічні можливості дозволяють встановити відповідальну особу, зазначену у частині першій статті 14-2 цього Кодексу, на місці вчинення правопорушення) або повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності (якщо технічні можливості не дозволяють встановити відповідальну особу, зазначену у частині першій статті 14-2 цього Кодексу, на місці вчинення правопорушення). 

В Довідці записано:знятий з в/обліку за пп2 п5 ст37 ЗУ "Про ВО і ВС" від 0404.2006 р. Розьясніть,будьласка,що значить ця стаття. Придатний бо служби чи ні?
Автор запитання: Наталія - 12-04-2022 22:11:39

Доброго дня! Цей запис не свідчить про непридатність до військової служби, а також виключення з військового обліку. Даним записом констатовано факт зняття з обліку в конкретному військовому комісаріаті. Після цього особа була зобовязана стати на облік в іншому РВК.

Доброго дня.
Мій син працює вчителем. Зараз там ведуться бойові дії . Добровільно пішов на розгрібання завалів після рашистської навали. Чи можуть його призвати по мобілізації.
Дякую.
Автор запитання: Тетяна - 08-04-2022 09:03:54

Доброго дня! Ящо Ваш син працює у загальноосвітніх навчальних закладах за основним місцем роботи не менш як на 0,75 ставки, то він має право на звільнення від призову.

Доброго дня. Чи має право на відстрочку вчитель в цей час. Дякую.
Автор запитання: Микола - 31-03-2022 16:17:41

Доброго дня! Так, має право, вчитель, який прауцює у загальноосвітніх навчальних закладах за основним місцем роботи не менш як на 0,75 ставки.

Добрий день! я працював на підприємстів у період з 200 р по 2018 р. Однак, у звязку з мобілізацією пішов на військову службу, видали наказ про увільнення. Виплатили потім мені середній заробіток, але за один місяць у довідці ок-7 в мене не світиться стаж, пусто, тобто, не сплачені податки певне. це впливає на пенсію мені. питання: чи зобовязане було підприємство сплачувати за мене податки і збори коли я був увільнеений від роботи та проходив військову службу?
Автор запитання: Ярослав - 17-02-2022 14:44:39

Доброго дня! За працівниками, покликаними на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, зберігається місце роботи, посада й компенсується з бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, у яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування й форми власності. Виплата таких компенсацій з бюджету в межах середнього заробітку проводиться за рахунок коштів Державного бюджету України в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. 

Що стосується ПДФО, то в пп. 165.1.1 ПКУ з'явився новий підпункт "і", яким до неоподатковуваних доходів віднесені компенсаційні виплати з бюджету в межах середнього заробітку працівників, покликаних на військову службу за закликом під час мобілізації, на особливий період. Також в п. 7 ст. 7 Закону про ЄСВ додана пропозиція, яким визначено, що ЄСВ не нараховується на виплати, які компенсуються з бюджету в межах середнього заробітку працівників, покликаних на військову службу за закликом під час мобілізації, на особливий період.

Якщо простіше - податки на такі випалти не нараховуються.

Добрий день. Якщо я визнаний потерпілим по ст. 345 КК України (я був поліцейським). Прийшла бумага що підозра є, направляють справу в суд. (під час служби мені були заподіяні легкі тілесні ушкодження певною особою). Так-от, питання: можна мені якось в процесі суду ічи потім якусь грошову компенсацію вимагати від винуватця за той випадок шо стався зі мною?
Автор запитання: Тарас - 16-02-2022 11:10:13

Доброго дня! Ви маєте право заявити цивільний позов підозрюваного до початку судового розгялду справи, згідно ст.128 КПК України. 

Добрий вечір! я уклала ЦПД із замовником, я репетитор. Мене цікавить, чи потрібно мені або моєму замовнику по Договору сплачувати якість податки? Якщо так, то який їх розмір і хто повинен сплачувати: я як Виконавець чи Замовник?
Автор запитання: Ірина - 15-02-2022 17:08:08

Доброго дня! Подватки сплачує той, хто одержує доход. Якщо Ви, як репетитор одержуєте доход від своїх уроків, - Вам потрібно сплачувати податок за ставкою в розмірі 18%.

Yandex.Metrika