Онлайн консультації

Пошук за ключовим словом раніше наданих консультацій

Онлайн консультації

   Запитань: усього-1363, сьогодні-0;    відповідей: усього-1363, сьогодні-0


Сортування
Є відповідь  
Опубліковано  
Чекає на відповідь  
Опубліковано  
податок з прибутку від оренди нерухомості, про цей податок мав на увазі
Автор запитання: Іван - 21-11-2017 15:26:28

Якщо Ви здаєте житло як фізична особа то оподаткування доходів відбуватиметься за ставкою, передбаченою пунктом 167.1 статті 167 ПКУ, - 15% (хоча, можливі варіанти застосування і підвищеної ставки — 17 %). Податковим кодексом України, зокрема підпунктом 170.1.2 пункту 170.1 статті 170 також передбачено, що податковим агентом, який відповідає за нарахування та сплату податку на доходи фізичних осіб (далі ПДФО) до бюджету є орендар, тобто той хто виплачує орендну плату такій фізичній особі. Тому, орендар нараховує, утримує та перераховує до бюджету ПДФО за рахунок коштів, що виплачуються у вигляді орендної плати, за ставкою 15%. Більш детальну інформацію Ви можете одержати на сайті https://byhgalter.com/ матеріали якого використані нами
 

Доброго дня.
Підскажіть будь ласка, я проходжу службу у військовому резерві національної гвардії, чи можу я паралельно служити в поліції.
Пройшовши по конкурсу і надавши всі документи в поліції мені кажуть що таке неможливо а в національній гвардії запевняють що я можу так служити.
допоможіть
Автор запитання: Артем - 21-11-2017 15:06:37

Доброго дня! Вимоги до кандиатів на посаду поліцейського визначені ЗУ "Про національну поліцію" http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/580-19/page2  Так, ст.45 даного закону передбачено, що "1. На службу в поліції можуть бути прийняті громадяни України віком від 18 років, які мають повну загальну середню освіту, незалежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, які володіють українською мовою. 2. Вимоги щодо рівня фізичної підготовки для поліцейських та кандидатів, які вступають на службу в поліції, затверджує Міністерство внутрішніх справ України. 3. Незалежно від професійних та особистих якостей, рівня фізичної підготовки та стану здоров’я на службу в поліції не можуть бути прийняті особи у випадках, визначених частиною другою статті 61 цього Закону, а також особи які: 1) відмовляються від взяття на себе зобов’язань дотримуватися обмежень та/або від складання Присяги поліцейського, визначених законом; 2) особи, які звільнені або мали бути звільнені з посад на підставі Закону України"Про очищення влади"." Згадана ст.61 Закону 2. визначає, що "Не може бути поліцейським: 1) особа, визнана недієздатною або обмежено дієздатною особою;  2) особа, засуджена за умисне вчинення тяжкого та особливо тяжкого злочину, у тому числі судимість якої погашена чи знята у визначеному законом порядку;  3) особа, яка має непогашену або незняту судимість за вчинення злочину, крім реабілітованої;  4) особа, щодо якої було припинено кримінальне провадження з нереабілітуючих підстав;  5) особа, до якої були застосовані заходи адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією;  6) особа, яка відмовляється від процедури спеціальної перевірки під час прийняття на службу в поліції або від процедури оформлення допуску до державної таємниці, якщо для виконання нею службових обов’язків потрібен такий допуск;  7) особа, яка має захворювання, що перешкоджає проходженню служби в поліції. Перелік захворювань, що перешкоджають проходженню служби в поліції, затверджується Міністерством внутрішніх справ України спільно з центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я;  8) особа, яка втратила громадянство України та/або має громадянство (підданство) іноземної держави, або особа без громадянства;  9) особа, яка надала завідомо неправдиву інформацію під час прийняття на службу в поліції.  4. Поліцейський не може бути членом політичної партії.  5. Поліцейський не може організовувати страйки та брати участь у страйках." Тобто жодного слова про військовий резерв.  Я не виключаю наявність з цього приводу певного регуляторного підзаконного акту, можливо й закритого від вільного доступу, тому рекомендую одержати письмову відмову у прийнятті на службу з посиланням на норму закону.

 

Добрий день. В мене питання, якщо я участник бойових дій, може жінка підпадати під скорочення на громадському підприємстві?
Автор запитання: Олег - 21-11-2017 15:02:15

Доброго дня! Ваш статус УБД не впливає на виробничі питання Вашої дружини та не передбачений законом як запобіжник від можливого скорочення.

Доброго дня. Підскажіть будь ласка при призначенні мені пенсії як держслужбовцю не були враховані всі виплати зарплати судом першої інстанції винесено рішення перерахвувати пенсію ПФУ подав на апеляцію, чи може апеляційний суд винести рішення без повідомлення мене про дату суду? Дуже дякую. Удачного дня і крепкого здоровя.
Автор запитання: Раїса - 21-11-2017 11:26:14

Доброго дня.

Апеляційний суд повідомляє про дату, час і місце судового засідання особу, яка подала скаргу, інших осіб, які беруть участь у провадженні у справі про адміністративне правопорушення, не пізніше ніж за три дні до початку судового засідання.

Повідомлення сторін про час і місце розгляду справи повинно проводитися відповідно до вимог статей 74 - 76 Цивільного процесуального кодексу України.

Повістка повинна бути вручена не пізніше ніж за три дні до судового засідання, крім випадку, коли повістка вручається безпосередньо в суді. Повістка у справах, для яких встановлено скорочені строки розгляду, має бути вручена у строк, достатній для прибуття до суду.

                   Отже, суд може винести рішення без Вашої участі, якщо Вас було належно повідомлено про судове засідання.

Якщо в мене в домі на 100 кв.м., живуть квартиранти по договору оренди, скільки податку вони будуть платити за це?
Автор запитання: Іван - 21-11-2017 09:16:01

Про який податок йде мова? Податки повинен сплачувати власник нерухомості: а)податок на нерухомість; б)податок з прибутку від оренди нерухомості. 

Добрый день! У меня такой вопрос: работника призвали на срочную службу. Он ее проходит,за этот период прохождения срочной службы насчитывается дни ежегодного отпуска? Спасибо.
Автор запитання: Екатерина - 20-11-2017 14:43:43

Доброго дня! Ми не надаємо безкоштовних консультацій підприємствам, установам і організаціям.

Доброго дня. У мене така проблема. Ми з чоловіком пішли і оформили кредит на мене оскільки в мене були документи біля себе. Зараз нам потрібно було кожного місяця вносити внесок, 2 внески вже зроблено. Зараз 17 числа тоже потрібно було внести. Чоловік поїхав на заробітки і тепер він відмовляється оплачувати. Мені вже звонили з банку. Я непрацюю, у мене дитина 1рік 9міс. Крім дитячих у мене ніякого дохода немає. Що можна зробити у такому випадку аби він ніс відповідальність за те що не оплачує. Дуже дякую.
Автор запитання: Маріанна - 20-11-2017 13:34:25

Доброго дня! Якщо Ваш чоловік не був поручителем по кредиту, - кошти будуть стягуватись виключно з Вас. Однак, якщо справа дойте до стягнення за рахунок майна - накладуть арешт і на Ваше спільне з чоловіком майно. Рекомендую найти порозуміння з Вашим чоловіком.

Добрый день! Скажите, пожалуйста, на каких основаниях паспортный стол требует 332 гривны за замену паспорта в связи с износом? И что такое "Приложение 13" и какие документы нужно предоставить в поссовет для его получения?
Автор запитання: Артем - 20-11-2017 11:31:43

Доброго дня! Гранична вартість адмінпослуги за оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого) та обмін паспорта громадянина України у строк, не пізніше, ніж через 20 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети, становить 0,1 розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року; не пізніше, ніж через 10 робочих днів, – 0,2 розміру прожиткового мінімуму. За оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого) та обмін паспорта громадянина України для виїзду за кордон у строк, не пізніше, ніж через 20 робочих днів, – 0,2 розміру прожиткового мінімуму; не пізніше, ніж через 7 робочих днів, – 0,4 розміру прожиткового мінімуму; не пізніше, ніж через 3 робочі дні, – 0,4 розміру прожиткового мінімуму. Вартість бланків документів та їх персоналізації визначається відповідно до укладених договорів з державним підприємством, що здійснює виготовлення бланків та їх персоналізацію. З 1 січня 2017 року прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць складає 1544 гривні. Також раджу ознайомитись з Постановою КМУ від 2 листопада 2016 р. № 770 "Про деякі питання надання адміністративних послуг у сфері міграції" http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249454655 Вартість складатиметься із суми адміністративних послуг і вартості бланку.

доброго дня. я жінка медик.
сьогодні кадровик на роботі сказала, що мені обовязково необхідно стати на військовий облік, інакше мені заборонять працювати.
чи правомірно це, оскільки я не військовозобовязана, військового квитка не маю, в армії чи на військовій кафедрі не служила? дякую
Автор запитання: Галина - 20-11-2017 10:31:53

Доброго дня! Згідно ст.1 ч.11 ЗУ "Про військовий обов'язок і військову службу" Жінки, які мають фах, споріднений з відповідною військово-обліковою спеціальністю, визначеною в переліку, затвердженому Кабінетом Міністрів України, та придатні до проходження військової служби за станом здоров'я, віком та сімейним станом, беруться на військовий облік військовозобов'язаних. http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2232-12 

Відповідно до постанови КМУ від 14 жовтня 1994 р. N 711 "Про затвердження переліку спеціальностей,
за якими жінки, що мають відповідну підготовку,  можуть бути взяті на військовий облік", до таких спеціальностей належить МЕДИЧНА.   http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/711-94-%D0%BF

Таким чином, якщо Ви за за станом здоров'я, віком та сімейним станом відповідаєте критеріям постановки на військовий облік - Ви зобов'язані стати на військовий облік.

Доброго дня!
Таке питання - в законі України прописано, що відстрочку на строкову службу надає навчання на аспірантурі, проте не вказано в якій формі очній чи заочній. Тобто виходить, що можна навчатись на заочній формі в аспірантурі і мати при цьому відстрочку на строкову службу, чи не так? Допоможіть будь ласка розібратись. Буду вдячний за відповідь.
Автор запитання: Валентин - 19-11-2017 21:59:06

Доброго дня! Відповідно до ч.8 ст. 17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2232-12) відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти на весь період навчання надається громадянам призовного віку, які навчаються в інтернатурі, аспірантурі або докторантурі з відривом або без відриву від виробництва.  Таким чином, особа яка навчається в аспірантурі має право на відстрочку від призову не зважаючи на форму навчання, оскільки заочна форма – це навчання без відриву від виробництва.

Yandex.Metrika