Онлайн консультації

Пошук за ключовим словом раніше наданих консультацій

Онлайн консультації

   Запитань: усього-2243, сьогодні-0;    відповідей: усього-2243, сьогодні-0


Сортування
Є відповідь  
Опубліковано  
Чекає на відповідь  
Опубліковано  
Здравствуйте Павел, если человек получил наслеедство, то его оформить можно в любом городе?и у кого?
Автор запитання: Максим - 26-02-2021 13:50:42

Доброго дня! В нотаріуса, яким відкрита спадщина. Як правило, його юридисдикція за місцем знаходження основної частини нерухомого майна чи місця проживання спадкодавця. Якщо спадщина не відкривалась, - рекомендую взяти свідоцтво про смерть і звернутися до нотаріуса за місцем проживання спадкодавця.

Дякую. Мабуть ви змогли б додати, як переконати військомат у цьому питанні, або спрямувати до того, хто зможе допомогти? Бо в мене вже втрачено 1.5 місяці, але довести закон до діі я не можу, нажаль.
Автор запитання: Сергій - 26-02-2021 12:34:10

Пришліть на пошту, вказану на сайті, фото штампа з військового квитка про "виключення з обліку". 

Дякую. То вирішальне питання - Чи повинен громадянин України ставати до війскового обліку, якщо у військовому квитку є відмітка про ВИКЛЮЧЕННЯ з обліку за досягненням максимального віку перебування у запасі?
Автор запитання: Сергій - 25-02-2021 23:00:42

Ні

Доброго дня.

Дуже вибачаюсь за турбування.

Підкажить, будь ласка, хто та за якою адресою у Києві може допомогти стосовно вирішення питання про військовий облік.
У військовому квитку є відмітка про вилученя з запасу за досягненням максимального віку перебування у запасі.
Таким чином згідно законодавства був втрачений статус військовозобов'язаного.

Чи повинен громадянин України ставати до війскового обліку, якщо у дійсному законодавстві військовий облік стосується лише військовозобов'язаних та громадян України, не маючих такої відмітки?
Автор запитання: Сергій - 25-02-2021 10:33:22

Доброго дня! Якщо у Вашому військовому квитку є відмітка про ВИКЛЮЧЕННЯ з обліку за досягненням максимального віку - Ви втратили статус військовозобов'язаного.

Дуже дякуб Вам, Павле Вікторовичу. Тоді в суді не буду оскаржувати, а можу я просити в суді розстрочку виконання судового наказу по моїй справі (борг за житлово-комунальні послуги)?
Автор запитання: Сергій - 22-02-2021 15:58:55

Доброго дня! Зверніться до державного виконавця для узгодження розстрочки платежу.

Добрий ранок. Зорієнтуйте, будь ласка, мене в наступному питанні: з чоловіком розлучена, є заборгованість по аліментах на дитину в нього велика. Я планую їхати за кордон з дитиною. Мені сказали, що треба щоб без згоди батька вивезти дитину довідка від виконавця про наявність заборгованості зі сплати аліментів. Але така довідка дійсна місяць, якщо ми виїдемо, а назад повертатимемось і строк дії довідки спливе, то нічого страшного, чи треба иїхати і приїхати в межах строку дії довідки - 1 місяць?
Автор запитання: Марія - 22-02-2021 10:51:30

Доброго дня! Головне виїхати у визначений час, а повертатись можна коли завгодно.

Добрий день! Допоможіть мені з проблемою: померла бабуся в мене, потім прийшло рішення суду на неї, Водоканал стягнув борг. Виходить ніхто не сказав суду, що відповідач вже померла, є вже рішення суду. чи можна його мені оскаржити якось (виходить ми зробили повірку у приватників, а потім безпосередньо у водоканалі, але не відразу поставили лічильники). є доцільність оскаржити чи подавати на реструктуризацію боргу? Дякую
Автор запитання: Сергій - 19-02-2021 15:22:38

Доброго дня! В будь-якому разі доцільності оскарження рішення суду немає. 

Добрий ранок, мій покійний батько був військовослужбовцем,й я разом з ним і матір'ю жила на службовій квартирі, наразі матір виїхала з країни, я залишилась одна жити в службовій квартирі, але мене хочуть виселети мотивуючи тим що раз батько військовослужбовець вже помер то відповідно права проживати в службовій квартирі я як його донька не маю, підскажіть будь ласка чи дійсно діти й внуки померлих військовослужбовців не можуть жити в службовому житлі?
Автор запитання: Ольга - 18-02-2021 09:01:46

Доброго дня! Ваше питання досить складне і без вивчення досконально всіх обставин забезпечення його сім'ї службовим житлом надати вірну відповідь не можливо. Однак, можу сказати, що багато що залежить від того скільки років Ваш покійний батько прослужив у військовій частині, чи помер будучи військовослужбовцем, чи був інвалідом і які мав пільги. Так, згідно статті 125 ЖК УРСР без надання іншого жилого приміщення у випадках, зазначених у статті 124 цього Кодексу, не може бути виселено: - інвалідів війни та інших інвалідів з числа військовослужбовців, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії або каліцтва, що їх вони дістали при захисті СРСР чи при виконанні інших обов`язків військової служби, або внаслідок захворювання, зв`язаного з перебуванням на фронті; учасників Великої Вітчизняної війни, які перебували у складі діючої армії; сім`ї військовослужбовців і партизанів, які загинули або пропали без вісти при захисті СРСР чи при виконанні інших обов`язків військової служби; сім`ї військовослужбовців; інвалідів з числа осіб рядового і начальницького складу органів Міністерства внутрішніх справ СРСР, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії або каліцтва, що їх вони дістали при виконанні службових обов`язків; - осіб, які працювали на підприємстві, установі, організації, що надали їм службове жиле приміщення, не менш як десять років; - осіб, звільнених у зв’язку з ліквідацією підприємства, установи, організації або за скороченням чисельності чи штату працівників. Оскільки в силу статті 125 ЖК УРСР деякі категорії громадян, які проживають у службових жилих приміщеннях, не підлягають виселенню без надання іншого жилого приміщення, при розгляді справ про виселення зі службових жилих приміщень необхідно з`ясовувати, чи користуються відповідачі зазначеною пільгою. Зокрема особи, які пропрацювали на підприємстві, в установі, організації, що надали їм жиле приміщення, не менше 10 років, користуються такою пільгою і в тому разі, коли цей стаж переривався.

Дякую, але ж як тоді це мені зробити, коли батьки продали хату в селі і дали мені гроші на покупку квартири (а офіційно договору дарування нема), але продали хату в селі і відразу купили ми квартиру
Автор запитання: Олена - 17-02-2021 16:16:35

Доводити це шляхом подання до суду договору купівлі-продажу хати в селі, викликати батьків, та за наявності інших осіб, свідками, тощо.

Добрий день! Я хочу розлучатися з чоловіком, є спільна дитина 1 рік. Є квартира, яка була придбана суто за гроші моїх батьків, але ж виходить все буде ділитися пополам. Можливо мені якось оформити без згоди батька квартиру на дитину щоб вона не ділилась чи ні? Дуже дякую
Автор запитання: Олена - 16-02-2021 10:50:36

Доброго дня! Якщо квартира придбана на Ваше ім'я, то можна в судовому порядку довести що вона була придбана на гроші, що були подарунком зробленим Вам батьками і тому не належить до спільної сімейної власності.

Yandex.Metrika