Онлайн консультації

Пошук за ключовим словом раніше наданих консультацій

Онлайн консультації

   Запитань: усього-2093, сьогодні-0;    відповідей: усього-2093, сьогодні-0


Сортування
Є відповідь  
Опубліковано  
Чекає на відповідь  
Опубліковано  
Добрий день. Я наглядаю за дядьком , який має інвалідність внаслідок психічного розладу та отримую відповідну допомогу. Чи маю я право на відстрочку від призову до армії? Дякую.
Автор запитання: Діма - 09-07-2020 16:09:25

Доброго дня! Якщо Ви офіційно оформлені як особа, яка надає постійний сторонній догляд - Ви маєте право на відстрочку від призову на військову службу.

Доброго дня. Підскажіть, бюдь ласка, така ситуація . Син закінчив бакалавра в цьому році. Відстрочка від призову в армію була до 1 липня. Він має намір навчатись далі ( вступати до магістратури). Та в зв"язку з єпідемічною ситуацією прийом документів відстрочено до 5 серпня. У військоматі йому сказали або принести довідку, що він вступає або мають право забрати до армії. ВУЗ такої довідки йому не дає. Але ж і продовжити навчатися він хоче. Чотири роки навчався і - раз все шкереберть. Порадьте, як бути?
Автор запитання: Альона - 09-07-2020 16:02:32

Доброго дня! Відповідь на Ваше питання не може бути надано у форматі он-лайн консультації. Ви можете замовити телефонну консультацію з вказаного питання.

добрий день, моя бабуся платила за комуналку по субсидії, а потім отримала в спадок дім від її чоловіка коли він помер, і з совбезу прийшло повідомлення що у звязку з тим що моя бабуся отримала дохід(типу дім) на 50.000 грн, то вона не може більше платити за комуналку по субсидії.Яким чином совбез визначає вартість майна,це вони по реєстру дивляться й приблизно оцінюють чи то так вводять в оману бабусю?
Автор запитання: Петро - 09-07-2020 15:03:04

Доброго дня! Я не знаю звідки "совбез" взяв такі дані, однак при оформленні спадщини нотаріус витребовує і використовує дані, щодо нормативно грошової оцінки майна. Не думаю, що отриманий у спадок будинок коштує менше ніж 50 тис грн.

Добрий день. Ви вже неодноразово допомогли мені консультаціями, звертуюся ще раз, дуже сподіваюсь на відповідь.
Людина була зареєстрована як фізична-особа підприємець, коли її, як це буває "внезапно", в прямому смислі з вулиці, забрали на службу в армію. Тобто ні припинити, ні провадити підприємницьку діяльність в той час він не міг. Оформив припинення за першої ж нагоди, перебуваючи в відпустці. За цей час нараховано податковою чималу суму боргу. Чи це є законним, і чи можуть повністю на цій підставі заблокувати зарплатну банківську картку, чи, можливо, достатньо буде перераховувати з неї певний відсоток щомісячно? Дякую.
Автор запитання: Марина - 09-07-2020 11:19:53

Доброго дня! Пропоную оскаржити податкове повідомлення начальнику підрозділу ДПІ, в якому перебуваєте на обліку. В разі відмови, - оскаржуйте до суду.

Доброго дня. наскільки законними є телепередачі типу Ревізора? На підставі чого журналісти вламуються в заклади?
Автор запитання: Руслан - 08-07-2020 11:25:00

Доброго дня! Законних підстав для проникнення, без згоди власника (користувача), на будь-яку приватну територію з обмеженим публічним доступом, журналіст не має. Тобто журналіст може відвідувати загальнодоступний зал ресторану, туалет, але не кухню і не комору. В залі можна "проводити розслідування", якщо воно не заважає відвідувачам закладу і його функціонуванню. Передачі подібні ревізору проводяться, як правило, за домовленістю з власниками закладів.

Доброго дня, якщо мені пришло фішингове смс на телефон від шахрая який прикидується банком про те щоб я йому подзвонив і розблокував свою банківську картку, куди треба скаржитись чи інформувати про це? чи є взагалі сенс?
Автор запитання: Богдан - 08-07-2020 09:31:57

Доброго дня! Сенс звернення до правоохоронних органів є, і полягає насамперед в тому, що замовчування проблеми призводить до її росту і поширення. Можна подати заяву до територіального відділення Національної поліції, або до Департаменту кіберполіції України https://cyberpolice.gov.ua/contacts/

Чи є десь написано те що прописка, не є підставою для вселення в житло й взагалі не дає право претендувати на житло?
Автор запитання: Михайло - 07-07-2020 13:31:58

Доброго дня! Реєстрація у житлі свідчить про право на проживання в ньому, і, за рідким виключенням, не дає права претендувати на право власності. 

Здравствуйте, я прожила 10 лет в гражданском браке с мужчиной, но он умер, есть ли смысл мне подавать в суд на разделение имущества, что бы мне присудили что нибудь из того имущества?
Автор запитання: Тася - 07-07-2020 13:24:43

Доброго дня! Про розподіл майна мова йти не може, осікільки особа вже померла. Після смерті відкривається спадщина і Ви можете претендувати на спадщину (після визнання судом Вашіх фактичних шлюбних стосунків), однак Ви не будете спадкоємцем 1 черги. Тому, якщо в померлого є діти чи батькі, у спадщину вступлять вони. Ви являтиметесь спадкоємцем 4 черги. В той же час, Ви можете одночасно з позовом про визнання Вашіх фактичних шлюбних стосунків заявити позовні вимоги про визнання певного майна таким, що відноситься до спільної власності подружжя і претендувати на 1/2 такого майна.

Доброго дня! Згідно якого закону особі яка є боржником і з неї нічого стягнути, через певний проміжок часу(3 роки нібито) їй анулюють всі борги?
Автор запитання: Мирослав - 07-07-2020 09:52:29

Доброго дня! Борги автоматично не аналюються за збігом певного проміжку часу.

Добрий день. Чи може фіз особа-підприємець працювати на роботі в якійсь установі?
Автор запитання: Ігор - 06-07-2020 14:52:24

Доброго дня! Особі, яка зареєстрована як ФОП можна працювати не поєднуючи свою роботу зі державною службою.

Yandex.Metrika