Онлайн консультації

Пошук за ключовим словом раніше наданих консультацій

Онлайн консультації

   Запитань: усього-1220, сьогодні-0;    відповідей: усього-1220, сьогодні-0


Сортування
Є відповідь  
Опубліковано  
Чекає на відповідь  
Опубліковано  
Скажіть будь ласка,якщо ми з чоловіком купили житло,оформлено на мене але квартира куплена в шлюбі чи потрібно чоловікові військовий квиток при продажі цієї квартири.Дякую
Автор запитання: Марина - 15-03-2017 14:00:04
Доброго дня! Порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 22.02.2012 № 296/5 НЕ передбачає, що для посвідчення договору купівлі – продажу необхідним є військовий квиток. http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0282-12/page3
Работник устраивается на работу и имеет на руках справку на постоянное место жительства. Так же имеет кроме этой спаравки и паспорт РФ. Устраивается на работу водителем кат.Д
Необходимы ли какие то другие дополнительные документы при устройство на работу?
Автор запитання: Александр - 15-03-2017 13:23:49
Доброго дня! Ми не надаємо безкоштовних он лайн консультацій з приводу організації кадрової роботи.
Доброго дня!Поясніть будь ласка ситуацію:я в 1994-96 роках проходив строкову службу в армії.В1997-98 р.був засуджений.При затриманні вилучили військовий квиток при звільненні не повернули.2017р.при зверненні в суд,яким був засуджений,отримав усну відповідь,що військовий квиток був відправлений по місцю видачі.А звернувшись у військомат,з якого був призваний в армію,отримав відповідь про відсутність будь-яких документів і відмову в отриманні дублікату військового квитка.мотивуючи повною відсутністю моїх військовооблікових даних.Що робити далі,до кого звертатися?Без військового не можу влаштуватися на роботу.
Автор запитання: сергей - 15-03-2017 13:10:48
Доброго дня! Згідно п. 12 Положення про військовий квиток осіб рядового, сержантського і старшинського складу затвердженого Указом Президента України від 30 грудня 2016 року № 582/2016, у військовослужбовця (військовозобов'язаного), взятого під варту або засудженого до позбавлення волі, військовий квиток вилучає орган досудового розслідування чи суд. Після набрання вироком законної сили суд надсилає такий квиток до військового комісаріату. Враховуючи вищевикладене, Ваш військовий квиток повинен зберігатися у військкоматі за місцем перебування на обліку. За таких умов, Вам слід звернутися до військового комісаріату з письмовим клопотання про повторну видачу військового квитка. Особова справа не могла безвісті зникнути, і про причину її зникнення чи знищення повинні повідомити. Саме тому у випадку протиправної відмови у поновленні облікових даних та видачі військового квитка справу доведеться вирішувати через суд.
Перше що я повинен зробити це знятися з місця реєстрації, чи можна це зробити в письмовій формі. А далі відправити заяву про зняття з війського обліку на адресу війського комісаріату чи потрібно в друге місце відправляти цю заяву. Чи є форма заяви, яку потрібно заповнити, і які саме потрібно документи для пітведження місця перебування за кордоном?
Автор запитання: Михаил - 15-03-2017 12:57:21
Доброго дня! Я б радив Вам вчиняти ці дії через уповноважену особу, а не через поштовий зв`язок. За необхідності надання більш детальної інформації з цього приводу Ви можете замовити персональну консультацію.
Мне 19 лет. Как я знаю, что с 20 лет меня могут призвать в армию. Но более 2 лет я нахожусь на территории Германии. Как быть если прийдет повестка. Есть ли возможность сообщить военкомат о том что я ен нахожусь на территории Украины, и не могу проходить военную службу.
Автор запитання: Михаил - 15-03-2017 11:36:00
Доброго дня! Першочергово зауважу, що призивний вік в Україні починається з 18 років – а не з 20. Щодо питань обліку, зауважу, що згідно ч. 5 статті 37 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», зняттю з військового обліку призовників та військовозобов'язаних у військових комісаріатах (військовозобов'язаних Служби безпеки України у Центральному управлінні або регіональних органах Служби безпеки України) підлягають громадяни України, які вибувають на строк більше трьох місяців за межі України. Згідно статті 36 даного Закону, військовий облік громадян України, які тимчасово перебувають за кордоном, ведеться дипломатичними та консульськими представництвами України. Виходячи зі змісту вищевикладених положень, Ви зобов’язані знятися з обліку за місцем проживання та стати на військовий облік в дипломатичному чи консульському представництві України в ФРН. Сам факт перебування за кордоном не надає Вам права на відстрочку. Однак, для приведення облікових документів у відповідність раджу направити листа з заявою про зняття з військового обліку в зв’язку з виїздом за кордон, до заяви приєднайте всі підтверджуючі документи.
Дякую за відповідь про аліменти . Та я чула , що коли документи буду подавати я, як мати, то шансів менше, так як потрібно до суду подавати доходи всіх членів сім"ї, а якщо син від свого імені то тільки його доходи. Дякую.
Автор запитання: Алена - 15-03-2017 11:06:30
Доброго дня! Вказані Вами обставини не мають жодного нормативного підтвердження. Раджу Вам ознайомитися з главою 16 Сімейного кодексу України.
повернуть мені відрахування в пенсійний фон при виїзді на ПМП за кордон стаж мій блтзько 40 років до пенсії залишилось 4,5 року
Автор запитання: Валентина - 15-03-2017 10:29:13
Доброго дня! Згідно ст. 51 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», у разі виїзду пенсіонера на постійне місце проживання за кордон пенсія, призначена в Україні, за заявою пенсіонера може бути виплачена йому за шість місяців наперед перед від'їздом, рахуючи з місяця, що настає за місяцем зняття з обліку за місцем постійного проживання. Під час перебування за кордоном пенсія виплачується в тому разі, якщо це передбачено міжнародним договором України, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України. Враховуючи вищевикладене, так як станом на сьогоднішній день Ви не набули права на пенсію, при виїзді на постійне місце проживання за кордон жодних виплат Вам не проводитимуть. Крім того, враховуйт, що як зазначає ст. 92 Закону України «Про пенсійне забезпечення», громадянам, які виїхали на постійне проживання за кордон, пенсії не призначаються. Пенсії, призначені в Україні до виїзду на постійне проживання за кордон, виплачуються за 6 місяців наперед перед від'їздом за кордон. За час перебування цих громадян за кордоном виплачуються тільки пенсії, призначені внаслідок трудового каліцтва або професійного захворювання. (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1788-12/page3?text=%EA%EE%F0%E4%EE%ED#w11) Від так, якщо громадянин України виїхав на постійне проживання закордон права на призначення пенсії він не має, не залежно від наявного трудового та страхового стажу.
Скажіть будь-ласка, чи можна заповняти електронну декларацію на російській мові? Дякую.
Автор запитання: Катерина - 15-03-2017 10:01:32
Доброго дня! Закон України "Про запобігання корупції" не деталізує, якою мовою слід заповнювати електронну декларацію. В офіційних роз'ясненнях щодо заповнення електронних декларацій наданих НАЗК це питання також не висвітлюється, саме тому, для вирішення Вашого питання Вам слід звернутися безпосередньо до НАЗК.
Доброго дня. Я одержую на свого сина аліменти. В квітні йому має виповнитися 18 років. Він навчається на 1 курсі університету. Як правильно вчинити - подавати заяву до суду йому самому чи знову мені? Дякую
Автор запитання: Альона - 15-03-2017 09:30:14
Доброго дня! Згідно ст. 199 Сімейного кодексу України, якщо повнолітні дочка, син продовжують навчання і у зв'язку з цим потребують матеріальної допомоги, батьки зобов'язані утримувати їх до досягнення двадцяти трьох років за умови, що вони можуть надавати матеріальну допомогу. Право на утримання припиняється у разі припинення навчання. Право на звернення до суду з позовом про стягнення аліментів має той з батьків, з ким проживає дочка, син, а також самі дочка, син, які продовжують навчання. Враховуючи вищевикладене, право на звернення до суду з позовом про призначення аліментів для повнолітнього сина який навчається має як мати дитини, так і сама дитина. Принципової різниці в тому хто саме буде звертатися до суду не має.
Добрый вечер.Отдел кадров требует военные билиты ,сканирует и создает свою базу,всех без исключения,не взирая на тех,кто по возрасту должен уже быть не военнообязан до закона о повышении возраста.Как поступить в данной ситуации если в военном нет штампа о снятии с учета по достижения возраста(должны были снять в 2008 году ,сержантский состав,в 45 лет).Отдел кадров категорически настаивает,что раз нет отметки,значить военнообязан до 60 лет.
Автор запитання: Александр - 14-03-2017 18:57:44
Доброго дня! За загальним правилом визначеним ст. 58 Конституції України, закон зворотної сили не має, від так, на сьогоднішній день, законодавчо не встановлено правової можливості військових комісаріатів автоматично поновлювати осіб на військовому обліку керуючись прийнятими змінами до законодавства. Так зване поновлення можливе виключно з ініціативи чи добровільної згоди колишнього військовозобов’язаного. Особу, яка втратила статус військовозобов’язаної особи, не можуть ні викликати до військового комісаріату, ні проводити щодо неї ВЛК, ні тим більше призивати до військової служби. Так зване поновлення на військовому обліку та призов до військової служби, осіб які раніше були виключені з військового обліку, можливе лише з ініціативи чи добровільної згоди колишнього військовозобов’язаного. Роботодавці, за законодавством України зобов’язані вести внутрішній персональний облік всіх військовозобов’язаних та призовників, яких приймають на роботу. Особи які не відносяться до категорії військовозобов’язаних чи призовників не включаються до цього обліку. Однак, варто наголосити, що виключеною з військового обліку є особа щодо якої було прийнято відповідне розпорядження щодо її виключення. Особа, яка згідно приписів закону підлягала виключенню, але щодо якої не було прийнято відповідного розпорядження, не вважається такою, що була виключена. Якщо через недбалість посадовців щодо особи не було прийнято наказу про виключення з військового обліку, цілком очевидно, що в послідуючому - виключення з обліку не може проводитися минулими числами або ж за редакцією закону, що втратила законну силу. Нажаль за таку халатність до виконання обов’язків посадовими особами військових комісаріатів, максимум, що може їм загрожувати – це дисциплінарна відповідальність. Однак, винними в допущенні таких неточностей в військово – облікових документах є не лише посадовці, а й самі військовозобов’язані. Адже, на власника військового квитка покладається першочерговий обов’язок слідкувати за своєчасним внесенням змін стосовно військово – облікового статусу особи. Якщо у Вас наявна 100% інформація про те, що Вас було виключено з військового обліку, однак не проставлено відмітки до військового квитка, Ви маєте право звернутися до військового комісаріату з вимогою привести у відповідність облікові дані та проставити необхідні відмітки до військового квитка. Якщо ні згоди, ні бажання поновлюватись на військовому обліку не має, раджу одразу подавати до ВК запит про надання інформації щодо дійсності виключення з військового обліку за віком. Окремо, в такому зверненні керуючись нормами чинного законодавства, слід висловити своє відношення до можливості поновлення на військовому обліку, відправлення у військо на добровільних засадах та відношення до проходження ВЛК. Практика свідчить, що бажано це робити письмово і заяву офіційно реєструвати. В тому ж разі, якщо з’ясується, що з військового обліку Вас виключено не було, відповідного наказу щодо цього не приймалося - Ви не позбавлявся статусу військовозобов’язаного, а від так, на Вас розповсюджуються всі зміни внесені до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», в тому числі й щодо підвищення граничного віку перебування в запасі.
Yandex.Metrika