Онлайн консультації

Пошук за ключовим словом раніше наданих консультацій

Онлайн консультації

   Запитань: усього-2375, сьогодні-0;    відповідей: усього-2375, сьогодні-0


Сортування
Є відповідь  
Опубліковано  
Чекає на відповідь  
Опубліковано  
Доброго дня!
Таке питання: Подавали до ЦНАП Васильківської міськ ради пакет документів для затвердження проекту землеустрою, а саме:
- Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства
- Заява, витяг з ДЗК, рішення сільради, висновок екстериторіальності.
Відмовили винесення на засідання міськ ради з аргументом – відсутній висновок архітектури.
Скажіть будь ласка чи взагалі потрібен висновок архітектури, якщо в проекті землеустрою чітко зазначено «для ведення особистого селянського господарства»?
Автор запитання: Богдан - 18-01-2022 09:45:40

Доброго дня! Для приватизації земельної ділянки для ведення ОСГ, без зміни цільового призначення, на моє переконання. погодження з відділом архітектури не потрібне.

Доброго вечора, чи може мати претендувати на частку квартири,в який вона не прописана, а ще позбавлена батьківського права.у квартирі прописані діти,дідо помер,вони лишилися вдвох. Квартира не приватизована.
Автор запитання: Іра - 17-01-2022 22:08:49

Доброго дня! Не може.

Доброго дня, поясніть будь ласка, порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг учасникам бойовиюх дій затверджені міністерством оборони України.Бо нам сказали працівники жек,що пільги відмінили. Дякую.
Автор запитання: Іра - 14-01-2022 15:50:39

Доброго дня! Мені нічого не відомо про відміну пільг. Рекомендую звернутися до відповідного органу (ЖЕК) з письмовою заявою про надання пільг і одержати мотивовану письмову відповідь. 

Доброго дня, я замовила в інтеренеті зимові рукавички для дитини, мені їх прислали на нову пошту, перед оплатою товару при отриманні у відділенні нової пошти подивилася їх і ніби то вони влаштовували-оплатила й пішла додому. Вдома дитина розплакалася бо рукавички не схожі на ті що на картинці в інтернеті. Чи можу я повернути окрім грошей за ці рукавички ще і гроші за доставку цих рукавичок?
Автор запитання: Оленка - 12-01-2022 12:27:40

Доброго дня! Покупець має право розірвати укладений через інтернет договір і повернути товар протягом 14-ти днів з моменту одержання товару. Після закінчення цього терміну повернення можливе тільки за гарантією. Це правило поширюється на непродовольчі товари належної якості за умови, що вони не використовувалися і зберегли товарний вигляд, споживчі властивості та ярлики. Також у покупця має бути наявний розрахунковий документ (чек).

В інтересах споживачів Кабмін України затвердив «Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)». Тому повернути продукцію і отримати назад свої гроші можна далеко не за всі групи товарів. До списку «неповернення» потрапили всі продовольчі товари (їжа, напої, алкоголь, тютюнові вироби), ліки, медичні інструменти, прилади та апарати, предмети санітарної гігієни. Також обміну та поверненню не підлягають деякі непродовольчі товари: постільна та натільна білизна, косметика, парфумерія, товари для новонароджених, ювелірні вироби, друкована продукція та інше.

Добрий день! Цікавить питання, скільки часу педагогічний працівник може бути відсторонений від роботи, якщо відсторонений з 08 листопада 2021 р. і станом на 10.01.22 р. відмовляється від щеплення проти COVID-19. Дякую.
Автор запитання: Галина - 10-01-2022 11:06:52

Доброго дня! Згідно ст.12 ЗУ "Про захист населення від інфекційних хвороб", працівники окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких може призвести до: зараження цих працівників та (або) поширення ними інфекційних хвороб, підлягають обов'язковим профілактичним щепленням також проти інших відповідних інфекційних хвороб. У разі відмови або ухилення від обов'язкових профілактичних щеплень у порядку, встановленому законом, ці працівники відсторонюються від виконання зазначених видів робіт. 

Термін відсторонення законом не встановлено. 

Доброго дня. Я фотограф і мене цікавить наступне питання. Чи може третя сторона використовувати мої роботи в своїх цілях без мого дозволу? Тобто якщо фото їй скинув мій клієнт?
Автор запитання: Ігор - 05-01-2022 17:03:17

Доброго дня! За стандартним договором про надання послуг, фотограф надає послуги: знімає, редагує, виготовляє фотографії та передає їх замовнику.  При цьому, право на фізичний об’єкт (передані фотокартки) та авторські права існують незалежно один від одного. Передача фотографій, чи у надрукованому чи в електронному вигляді, не означає, що клієнт отримав авторські права на них. Такі права клієнт набуває лише в разі, якщо це передбачається договором. Якщо договором з клієнтом не передбачено перехід до нього авторських прав на фото, - останній не має права  без окремого дозволу фотографа редвгувати фото або використовувати його з комерційною метою: в рекламі, на обкладинці власної книги чи навіть для ілюстрації в журналі, а також передавати з вищевказаною метою іншим особам.  Таким чином, треті особи без Вашого дозволу не мають права використовувати створені Вами фотозображення.

Добрий день!
Прошу роз'яснити порядок закріплення та обліку основних засобів у бюджетній установі з штатом понад 200 осіб. Особливо турбує закріплення коп'ютерної техніки, мобільних телефонів та фотоапаратів. Хто має бути матеріально-відповідальною особою щодо цих основних засобів: кожен з користувачів, керівники відповідних підрозділів (де використовують техніку) чи хтось один в установі, який і здійснює контроль та облік?
Дякую!
Автор запитання: Іван Сологуб - 05-01-2022 09:19:14

Доброго ранку! Ми надаємо безкоштовні он-лайн консультації виключно для фізичних осіб, з питань, що не стосуються підприємницької діяльності, тим більш щодо організації діяльності бюджетних установ.

Добрий день! Скажіть будь-ласка, на який нормативний документ я маю посилатися, щоб довести, що вже знятий з військового обліку?
У грудні 2013р. виповнилося повних 40 років, мав "білий" білет - "не годен в мирное время, годен к нестроевой в военное время". Дякую! З святами!
Автор запитання: Дмитро - 29-12-2021 10:32:32

Доброго дня! Посилатися можна на запис у військовому квитку про ВИКЛЮЧЕННЯ з обліку. Зняття і виключення - це різні речі.  

Доброго дня! Маємо пропозицію земельної ділянки та недобудованого будинку, продавець має лише акт права власності на земельну ділянку. Якщо купити в нього ділянку, яка процедура подальшого оформлення цієї недобудови?
Автор запитання: Микола - 29-12-2021 10:29:46

Доброго дня! Оптимально оформляти як побудований особисто Вами об'єкт.

Добрий вечір! Якщо складено протоколи по купапу по ст 124 по двох водія? то суд обєднує в одне слухання цю загальну справу чи буде по кожному винуватці суд по ст 124 купапу?
Автор запитання: Олег - 23-12-2021 16:59:41

Скоріш за все будуть розглянуті окремо.

Yandex.Metrika