Онлайн консультації

Пошук за ключовим словом раніше наданих консультацій

Онлайн консультації

   Запитань: усього-1810, сьогодні-0;    відповідей: усього-1810, сьогодні-0


Сортування
Є відповідь  
Опубліковано  
Чекає на відповідь  
Опубліковано  
Що буде коли ухиляєшся від армії на строкову службу ? Якщо я не живу по прописці, і не бачив повісток?. Який інтервал між повістками, який видає військкомат, під час призову на строкову службу .
Автор запитання: Коля - 25-02-2017 21:34:15
Добрий день! Відповідь на Ваше питання не надається з етичних міркувань.
Добрий день.В мене таке питання,земля знаходилась на балансі сільської ради там був будинок зробили магазин на території ції ділянки знаходиться дорога до мого будинку зараз підприємець сказав що земля приватизована але я не підписувала ніяких згод на приватизацію скоріше мій підпис підробили на актах про приватизацію за дорогою ділянка що межує лиш зі мною теж приватизована чи можуть мені закрити дорогу,чи могли без моєї згоди приватизувати ділянку,як діяти в такій ситуації,дякую.
Автор запитання: Марія - 25-02-2017 19:09:22
Доброго дня! Встановлення та погодження меж земельної ділянки з суміжними власниками та землекористувачами передбачено ст. 198 Земельного кодексу України при кадастровій зйомці як комплексу робіт, виконуваних для визначення та відновлення меж земельних ділянок. Як зазначає ч.1 ст.106 Земельного кодексу України, власник земельної ділянки має право вимагати від власника сусідньої земельної ділянки сприяння встановленню твердих меж, а також відновленню межових знаків у випадках, коли вони зникли, перемістились або стали невиразними. Слід зазначити, що державний комітет із земельних ресурсів (Держкомзем) України своїм наказом від 18.05.2010 р. N 376 затвердив Інструкцію про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками. Відповідно до п. 3.12. зазначеної Інструкції закріплення межовими знаками меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) здійснюється виконавцем у присутності власника (користувача) земельної ділянки, власників (користувачів) суміжних земельних ділянок або уповноваженою ним (ними) особою. Повідомлення власників (користувачів) суміжних земельних ділянок про дату і час проведення робіт із закріплення межовими знаками меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) здійснюється виконавцем завчасно, не пізніше ніж за п'ять робочих днів до початку робіт із закріплення межовими знаками меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). Повідомлення надсилається рекомендованим листом, кур'єрською поштою, телеграмою чи за допомогою інших засобів зв'язку, які забезпечують фіксацію повідомлення. Закріплення межовими знаками меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) може здійснюватися за відсутності власників (користувачів) суміжних земельних ділянок у випадку їх нез'явлення якщо вони були належним чином повідомлені про час проведення вищезазначених робіт, про що зазначається у акті прийомки-передачі межових знаків на зберігання. Враховуючи викладене, встановлення меж земельної ділянки в натурі може здійснюватися за відсутності власників (користувачів) суміжних земельних ділянок у випадку їх нез'явлення, якщо вони були належним чином повідомлені про час проведення вищезазначених робіт. Ви можете оскаржити процедуру встановлення меж, а також приватизації до суду, однак це не вирішить Вашого питання, адже сусіди матимуть право звернутися повторно та провести процедуру приватизацію уже згідно вимог законодавства. У Вашому випадку доцільніше вести переговори з сусідами про встановлення безоплатного земельного сервітуту з метою проїзду.
Доброго дня! Я працюю в пту з повним навантаженням викладачем. Чи маю право на відстрочку від призову до збройних сил?
Автор запитання: Михайло - 25-02-2017 15:39:06
Доброго дня! Ви не зауважили відстрочка від призову до якого виду служби Вас цікавить, однак, зі змісту ст. 17 Закону України "Про військовий обов`язок і військову службу" та ст. 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" права на відстрочку з цих підстав Ви не матимете.
Доброго дня.
Поясніть будь-ласка. Ми з дружиною розлучились в 2002 році, є рішення суду. За Свідоцтвом про розірвання шлюбу не звертались, штампів про розірвання шлюбу в паспортах не ставили. З того часу проживаємо разом, а в 2006 році в нас народилась дитина.
Скажіть, що потрібно зробити, щоб поновити наш шлюб? Чи можливо відмінити судове рішення про розірвання шлюбу, чи потрібно знову реєструвати шлюб?
Автор запитання: Микола - 25-02-2017 07:28:12
Доброго дня! Згідно діючої редакції Сімейного кодексу України станом на 2002 р. , а саме ст. 114, у разі розірвання шлюбу судом шлюб припиняється у день набрання чинності рішенням суду про розірвання шлюбу. Згідно ст. 115 СК України, розірвання шлюбу, здійснене за рішенням суду, має бути зареєстроване в державному органі реєстрації актів цивільного стану, за заявою колишньої дружини або чоловіка. Розірвання шлюбу засвідчується Свідоцтвом про розірвання шлюбу, зразок якого затверджує Кабінет Міністрів України. Враховуючи вищевикладене, припускаю, що юридично шлюб між вами не розірваний. За таких умов повторно укладати шлюб не потрібно. Однак, за для з’ясування цих обставин Вам слід звернутися безпосередньо до органу РАЦС.
Я продала мобільний телефон через сайт олх. Відправила з оплатою після огляду по новій почті. Покупець забрала телефон. На наступний день виявила притензії що телефон не включається. Хоч відправила повністю робочий телефон. Тепер до мене пише і дзвонить з погрозами, щоб я повернула кошти. На чиї стороні в даному випадку закон???
Автор запитання: Оксана - 24-02-2017 23:20:54
Доброго дня! Згідно ст. 679 Цивільного кодексу України, продавець відповідає за недоліки товару, якщо покупець доведе, що вони виникли до передання товару покупцеві або з причин, які існували до цього моменту. Якщо продавцем надані гарантії щодо якості товару, продавець відповідає за його недоліки, якщо він не доведе, що вони виникли після його передання покупцеві внаслідок порушення покупцем правил користування чи зберігання товару, дій третіх осіб, випадку або непереборної сили. Саме тому, Ви зобов’язані відповідати за недоліки проданого Вами товару лише в разі, якщо покупець доведе, що недоліки товару існували до продажу майна.
Доброго дня. Скажіть будь ласка, інвалід 3 групи може працювати в дитячому садку на 1.25 ставки і бути при цьому тарифікований на 1.25? Дякую за відповідь.
Автор запитання: Юрій - 24-02-2017 13:43:51
Доброго дня! Розділ IV Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" гарантує всім інвалідам право на працю. Саме тому, лише з підстав того, що Ви являжтесь інвалідом відмовити у прийнятті на роботу чи звільнити Вас не можуть. Однак, навантаження такого працівника встановлюється згідно медичного висновку. Саме тому, особисто я не можу вказувати чи можете Ви бути працевлаштовані на 1,25 ставки.
Доброго дня! Документи на оформлення субсидії подали в листопаді, проте субсидія не була призначена із початком опалювального сезону згідно Пункт 14, абзац 6 Постанови КМУ №848 якщо заява подається протягом двох місяців з початку опалювального сезону здійснюється компенсація за попередні місяці. Соц працівникі мотивують що ця норма не діє АВТОМАТИЧНО а лише якщо в заяві додатково вписано що є бажання отримати субсидію від початку опалювально сезону і здійснити перерахунок відмовляються. У них ніби є нормативні акти які це регулюють, хоча постанова КабМіну №848 це не передбачає. Чи можливо якось вплинути у вирішенні цього питання, до кого треба звертатись, чи такі соц працівникі діють законно і вина лише наша що не вказалі в заяві додатково що отримати субсидію хочемо від початку опалювально сезону а не від дати подання заяви? дякуємо
Автор запитання: Костянтин - 24-02-2017 13:33:17
Доброго дня! Згідно п. 14 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. N 848,у разі звернення із заявою про призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом двох місяців з початку опалювального (неопалювального) сезону субсидія призначається з початку такого сезону. Враховуючи вищевикладене, працівники управління соціального захисту населення отримавши від Вас заяву про призначення субсидії в листопаді, повинні били своїм рішенням призначити субсидію з початку отоплювального періоду, без будь – яких додаткових прохань відносно цього. Враховуючи вищевикладене, не погоджуючись з рішенням посадовців Ви маєте право оскаржити його до вищестоящого органу чи до суду.
Доброго дня. Я дуже вдячна Вам за відповідь. Будьте всі живі і здорові. Хай Вас і Ваші сімї бог оберігає і сопутствує удача.Удачного дня.
Автор запитання: Раїса - 24-02-2017 13:04:25
Дякуємо! На все добре!
Доброго дня! Мій син служить у Державній службі виконання покарань. Чи має він право на відстрочку від служби в армії?
Автор запитання: Оксана - 24-02-2017 11:40:51
Доброго дня! Відповідно до ст. 17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», вказана Вами підстава не дає Вашому сину права на відстрочку.
Доброго дня Вам! проконсультуйте будь-ласка, під час дії особливого періоду мене було мобілізовано до лас ЗСУ, через три місяці служби (в АТО участь не брав) мене було комісовано за станом здоровя (не придатний в мирний, обмежено придатний у воєнний час). На даний час, у разі визнання мене ВЛК придатним до в/с, чи можу я, як такий що був звільнений з в/с в час дії особливого періоду, укласти контракт на службу в ЗСУ на шість місяців??? дякую Вам!
Автор запитання: Рома - 24-02-2017 09:25:30
Доброго дня! Відповідно до абз. 2 ч. 3 ст. 23 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», для військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які під час дії особливого періоду вислужили не менше 11 місяців, осіб, звільнених з військової служби під час дії особливого періоду, які приймаються на військову службу за контрактом у період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану або оголошення рішення про демобілізацію, строк військової служби в календарному обчисленні встановлюється шість місяців. Строк проходження військової служби для таких військовослужбовців може бути продовжено за новими контрактами на шість місяців або на строки, визначені частиною четвертою цієї статті. У разі закінчення особливого періоду або оголошення рішення про демобілізацію дія таких контрактів припиняється достроково. Враховуючи вищевикладене, підставою для укладання військового контракту строком на шість місяців є вислуга військовослужбовця на військовій службі, а саме не менше 11 місяців під час особливого періоду. Саме тому, дана норма не розповсюджується на Вас, та не дає Вам права на укладання військового контракту строком на шість місяців. Від так,прийняття на військову службу за контрактом можливо лише за підстав передбачених у стаття 19 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».
Yandex.Metrika