Онлайн консультації

Пошук за ключовим словом раніше наданих консультацій

Онлайн консультації

   Запитань: усього-2039, сьогодні-0;    відповідей: усього-2039, сьогодні-0


Сортування
Є відповідь  
Опубліковано  
Чекає на відповідь  
Опубліковано  
чи потрібно в е-декларації в розділі доходи вказувати субсидію на оплату жкг?
Автор запитання: оксана - 07-02-2017 15:19:00
Доброго дня! Відповідно до п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України, до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються такі доходи, в тому числі, сума державної та соціальної матеріальної допомоги, державної допомоги у вигляді адресних виплат та надання соціальних і реабілітаційних послуг відповідно до закону, житлових та інших субсидій або дотацій, компенсацій (включаючи грошові компенсації інвалідам, на дітей-інвалідів при реалізації індивідуальних програм реабілітації інвалідів, суми допомоги по вагітності та пологах), винагород і страхових виплат, які отримує платник податку з бюджетів та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування та у формі фінансової допомоги інвалідам з Фонду соціального захисту інвалідів згідно із законом. Враховуючи зазначене, субсидія на оплату житлово-комунальних послуг не включається до доходу особи, від так, вказувати в декларації в графі «Доходи» її не потрібно.
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, коли мені, як педагогу потрібно атестуватися. Якщо ВНЗ я закінчила в 2011 році, пройшла курси в 2016 році, і маю на 1 вересня 2016 року педагогічний стаж - 1 рік 8 міс. Дякую!
Автор запитання: Валентина - 07-02-2017 11:54:03
Доброго дня! Нами не надаються безкоштовні онлайн консультації з кадрових питань. За необхідності Ви можете звернутися до кадрового відділу підприємства, установи, організації або ж замовити персональну консультацію.
Добрий день.Я військовослужбовець. у нас в частині працює дружина прямого вищестоящого начальника, яка за один рік отримала звання від сержанта до лейтенанта. при чому на лейтенанта вона закінчила навчання за однією спеціальністю, а планується до призначення на іншу.Даний вищестоящий начальник здійснює вплив на командира нашої частини у власних інтересах від чого страждає колектив частини. Цей випадок є корупційними діяннями вищестоящего начальника? Якщо так то як це можно зупинити? Дякую!
Автор запитання: Олександр - 07-02-2017 11:18:04
 Доброго дня! Якщо у Вас наявні певні обставини вважати, що в діях посадової особи військової частини наявні ознаки корупційних діянь Вам слід звернутися як до правоохоронних органів, так і до військової прокуратури та Міністра оборони України. В ході проведення перевірки й буде встановлено обставини наявності чи відсутності в цих діях корупційного злочину.
добрий день чоловік заброньований але дзвонять з воєнкомату і викликають на місяця на навчання чи має він відстрочку від навчання
Автор запитання: оля - 07-02-2017 09:35:42
Доброго дня! Згідно п. 11 ч. 1 ст. 30 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», від проходження зборів звільняються (крім резервістів) військовозобов'язані, заброньовані за органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями на період мобілізації та воєнний час. Враховуючи вищевикладене, Ваш чоловік не підлягає призову на навчальні та перевірочні збори, як особа, яка заброньована від проходження військової служби. За таких умов, я раджу з’явитися йому до військового комісаріату та подати звернення про звільнення від проходження військових зборів до якого приєднати всі необхідні докази. За необхідності, наш офіс може скласти для Вас такий запит.
Доброго дня. Я купив кілька днів тому телефон в одному з магазинів побутової техніки. Телефон виявився не сертифікованим в Україні (ІМЕІ код в базі відсутній). Так от, чи можуть у мене виникнути проблеми з таким телефоном. Раніше багато інформації було, що сірі телефони оператори відключатимуть. Але зараз чогось конкретого знайти не можу. дякую
Автор запитання: Ігор - 07-02-2017 09:21:05
Доброго дня! Згідно п. 21 Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2012 р. № 295, у разі підключення до телекомунікаційної мережі оператора рухомого (мобільного) зв’язку кінцевого обладнання абонента, електронний код (ідентифікатор) якого, зокрема код IМЕI, не включений до узагальненої бази даних таких кодів, оператор повинен надіслати відповідне попередження на телефонний номер такого обладнання про можливе відключення із зазначенням причин. Відключення зазначеним оператором кінцевого обладнання здійснюється відповідно до законодавства. Враховуючи вищевикладене, правова норма яка дозволяє операторам відключати незареєстровані пристрої мобільного зв’язку є. Однак, профільне законодавство, яке регулює порядок такого відключення нині відсутнє. За таких умов, я б радив Вам змінити придбаний Вами пристрій на сертифікований. Адже, 100% виключити можливість вимкнення пристрою не можливо.
Чи мають право скоротити з роботи інваліда армії 3 групи, якщо проробив менше шести місяців. Дякую за відповідь.
Автор запитання: Вадим - 06-02-2017 15:54:02
Добрий день! Згідно ст. 42 Кодексу законів про працю України, при скороченні чисельності чи штату працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці переважне право на залишення на роботі надається працівникам з більш високою кваліфікацією і продуктивністю праці. При рівних умовах продуктивності праці і кваліфікації перевага в залишенні на роботі надається, серед іншого учасникам бойових дій, інвалідам війни та особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту". Виходячи з вище викладеного, Ви можете претендувати на надання Вам переважного права залишення на роботі. Питання надання Вам переважного права залишення на вирішуватиметься безпосередньо роботодавцем. В іншому випадку, роботодавець має право Вас звільнити з роботи в загальному порядку.
Доброго дня! Зараз я навчаюся на 5 курсі університету на спеціаліста.(термін закінчення навчання 01.07.2017) Чи маю я право по закону закінчити навчальний рік та здати усі внутрішні екзамени цього року. а диплом захистити та здати державні екзамени на наступний рік. Чи можна переносити захист диплому? Якщо так то по якому закону?
Автор запитання: Віталій - 06-02-2017 15:41:48
Доброго дня! Законодавчо не встановлено безпосереднього права студентам відкладати захист дипломної роботи на рік. Дослідивши типові внутрішнні положення ВНЗ які регулюють дане питання, було встановлено, що відкладення захисту дипломної роботи можливе, однак жодне з цих положень не надавало права студентам відкладати захист аж на рік. Тим паче, що в подальшому підготовку за ОКР "СПЕЦІАЛІСТ" вже буде відмінено. Як варіант, Ви можете одержати академічну відпустку. Однак, отримувати її потрібно до початку державних іспитів. Адже, в іншому випадку, Ви не матимете права на її оформлення. Більш детальніше з цьо приводу я раджу Вам консультуватися з керівництвом навчального закладу чи факультету в якому Ви навчаєтесь.
Доброго дня!Мій чоловік з 1968р народжен,сержант запасу,у 2013 році був знятий з військового обліку,так як йому виповнилось 45 років.Чи мають право його ставити на облік,та призивати до воєнкомату для проходження мед комісії.Дякую
Автор запитання: Тетяна - 06-02-2017 15:37:31
Доброго дня! За загальним правилом визначеним ст. 58 Конституції України, закон зворотної сили не має, від так, на сьогоднішній день, законодавчо не встановлено правової можливості військових комісаріатів автоматично поновлювати осіб на військовому обліку керуючись прийнятими змінами до законодавства. Так зване поновлення можливе виключно з ініціативи чи добровільної згоди колишнього військовозобов’язаного. Особу, яка втратила статус військовозобов’язаної особи, не можуть ні викликати до військового комісаріату, ні проводити щодо неї ВЛК, ні тим більше призивати до військової служби. Так зване поновлення на військовому обліку та призов до військової служби, осіб які раніше були виключені з військового обліку, можливе лише з ініціативи чи добровільної згоди колишнього військовозобов’язаного. Якщо ні згоди, ні бажання поновлюватись на військовому обліку не має, а Вам надійшло повідомлення про необхідність з’явитися до військкомату - раджу одразу подавати до ВК запит про надання інформації щодо дійсності виключення з військового обліку за віком. Окремо, в такому зверненні керуючись нормами чинного законодавства, слід висловити своє відношення до можливості поновлення на військовому обліку, відправлення у військо на добровільних засадах та відношення до проходження ВЛК. Практика свідчить, що бажано це робити письмово і заяву офіційно реєструвати.
мне 46 лет рядовой снят с воинского учета по достижению предельного возроста могут ли меня призвать по мобилизации
Автор запитання: юрий - 06-02-2017 15:29:53
Доброго дня! За загальним правилом визначеним ст. 58 Конституції України, закон зворотної сили не має, від так, на сьогоднішній день, законодавчо не встановлено правової можливості військових комісаріатів автоматично поновлювати осіб на військовому обліку керуючись прийнятими змінами до законодавства. Так зване поновлення можливе виключно з ініціативи чи добровільної згоди колишнього військовозобов’язаного. Особу, яка втратила статус військовозобов’язаної особи, не можуть ні викликати до військового комісаріату, ні проводити щодо неї ВЛК, ні тим більше призивати до військової служби. Так зване поновлення на військовому обліку та призов до військової служби, осіб які раніше були виключені з військового обліку, можливе лише з ініціативи чи добровільної згоди колишнього військовозобов’язаного. Якщо ні згоди, ні бажання поновлюватись на військовому обліку не має, а Вам надійшло повідомлення про необхідність з’явитися до військкомату - раджу одразу подавати до ВК запит про надання інформації щодо дійсності виключення з військового обліку за віком. Окремо, в такому зверненні керуючись нормами чинного законодавства, слід висловити своє відношення до можливості поновлення на військовому обліку, відправлення у військо на добровільних засадах та відношення до проходження ВЛК. Практика свідчить, що бажано це робити письмово і заяву офіційно реєструвати.
Доброго дня!Я молодий вчитель в школі,прийшла на роботу після університета,після двох місяців роботи в школі,мені директор сказав,що б я ніяким дітям не ставила поганих оцінок,на запитання чому,вона на мене накричала і сказала,що у нас всі гарні діти.Після декільох уроків діти стали себе похабно вести,я перевіряла домашнє завдання але мені його ніхто не дав,коли я погрозила поганой оцінкой,діти сміялись і сказали що нижче 8 балів я всеодно не поставлю, бо вони поскаржаться директору.Коли я прийшла до директора і розповіла це, вона сказала ,що це я винна ,а вони праві. Якщо я поставлю комусь погану оцінку то звільнюсь. Після уроків бачила як їй деякі батькі приносили "подаруночки" бо їхні діти випускники 9 класу. Я мешкаю в одному селі з директором,як мені в цій ситуації краще зробити?Вона мені життя не дасть. Ще весь пед.колектив знею за одно,тобто в цій ситуації я одна.
Автор запитання: Наталья - 06-02-2017 10:17:15
Доброго дня! Відповідь на Ваше питання на пряму залежить від того яких дій Ви бажаєте вчиняти - правового чи морального характеру. Якщо Вас цікавлять дії саме правового характеру - то Вам слід направити свої скарги до управління освіти та вищестоящих органів - Міністерства освіти та науки, не зайве буде й звернення до правоохоронних органів з заявою про вчинення посадової особою злочину. Крім того, можливо залучити громадськість, засоби масової інформації.
Yandex.Metrika