Онлайн консультації

Пошук за ключовим словом раніше наданих консультацій

Онлайн консультації

   Запитань: усього-1163, сьогодні-0;    відповідей: усього-1163, сьогодні-0


Сортування
Є відповідь  
Опубліковано  
Чекає на відповідь  
Опубліковано  
Доброго дня! Мене цікавить таке запитання. Улітку була у відпустці і під час відпустки захворіла. Принесла лікарняний бухгалтерії, вона зробила розрахунки і вийщло що в мене ще залишилось 7 днів невикористаної відпустки. Скажіть чи вони не пропадуть ці дні якщо я їх не встигла взяти до ткінця минулого року?
Автор запитання: Людмила - 31-01-2017 16:22:55
Доброго дня! Згідно ст. 80 Кодексу законів про працю України, щорічна відпустка повинна бути перенесена на інший період або продовжена, серед іншого, у разі тимчасової непрацездатності працівника, засвідченої у встановленому порядку. У разі перенесення щорічної відпустки новий термін її надання встановлюється за згодою між працівником і власником або уповноваженим ним органом. Якщо причини, що зумовили перенесення відпустки на інший період, настали під час її використання, то невикористана частина щорічної відпустки надається після закінчення дії причин, які її перервали, або за згодою сторін переноситься на інший період з додержанням вимог статті 12 Закону України "Про відпустки". Згідно ст. 12 Закону України «Про відпустки», невикористану частину щорічної відпустки має бути надано працівнику, як правило, до кінця робочого року, але не пізніше 12 місяців після закінчення робочого року, за який надається відпустка. Враховуючи вищевикладене, не використані Вами дні відпустки повинні бути використані Вами до не пізніше ніж 12 місяців після закінчення робочого року за який надавалася відпустка. В будь – якому випадку, навіть за умови їх не використання при звільненні всі не використані дні відпустки будуть Вам компенсовані.
Доброго дня. Чи може з 01.01.2017 р в приватного підприємця працювати найманий працівник за ЦПД? Чи це буде вважатися порушенням законодавства і накладатиметься штрав у розмірі 320 тис грн
Автор запитання: Олександр - 31-01-2017 13:41:34
Доброго дня! Ми не надаємо безкоштновних он лайн консультацій з організації кадрової роботи на підприємстві. За неообхідності. Ви можете замовити персональну консультацію.
доброго дня, поясніть будь-ласка з яких бюджетів відбувається фінансування територіальної оборони, а саме оплата за проведення зборів учасникам загону територіальної оборони. Якими законодавчими актами це передбачено. Дякую
Автор запитання: вадим - 31-01-2017 12:49:06
Доброго дня! Відповідно до буквального змісту ст. 18 Закону України «Про оборону України», діяльність територіальної оборони України організовує Генеральний штаб Збройних Сил України, а на території областей – обласні державні адміністрації (в межах своїх повноважень). Однак, чинний нормативно-правовий акт, який би регулював виключно сферу територіальної оборони, відсутній. Саме тому, дослідивши практику фінансування територіальної оборони, можна дійти висновку, що фінансування може здійснюватися за рахунок коштів державного, місцевого бюджетів, а також з боку фізичних чи юридичних осіб у вигляді добровільних внесків.
Yandex.Metrika