Онлайн консультації

Пошук за ключовим словом раніше наданих консультацій

Онлайн консультації

   Запитань: усього-1487, сьогодні-0;    відповідей: усього-1487, сьогодні-0


Сортування
Є відповідь  
Опубліковано  
Чекає на відповідь  
Опубліковано  
Здраствуйте) в мене є магазин з приватизованою ділянкою, на якій цей і магазин і знаходиться, я хочу побудувати новий магазин, але більший, і хочу приєднати до того магазину більшу територію, як мені його купити, і чим можна обійти аукціон?
Автор запитання: Тарас - 02-02-2017 16:28:34
Доброго дня! Консультування з питань ведення підприємницької діяльності здійснюється виключно на оплатній основі. Саме тому за необхідності, Ви можете замовити персональну консультацію.
Доброго дня! В паспортному столі відмовляються ставити відмітку про реєстрацію без військового обліку.Проте брат в серпні 2016 року ставав на військовий облік і йому відмовили в зв'язку з відсутністю прописки. Виникло таке питання. Що зараз здійснюється першочергово: прописка чи постановка на військовий облік?
Автор запитання: Дмитро - 02-02-2017 16:15:36
Доброго дня! Згідно ст. 37 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», на військовий облік призовників підлягають особи, які прибули з інших місцевостей (адміністративно-територіальних одиниць) України або з-за кордону на нове місце проживання. Враховуючи вищевикладене, цілком очевидно, що першочергово відбувається реєстрація місця проживаннян особи. А вже потім постановка її на військовий облік – згідно проставлених відміток, які власне й засвідчують обставини прибуття особи до нового місця проживання.
Доброго дня!Скажіть будь ласка,чи може приватний підприємець оформити людину на 0,5 ставки?Чи це заборонено законом? У податковій змушують оформляти на цілу ставку. Дякую.
Автор запитання: Тетяна - 02-02-2017 15:46:25
Доброго дня! Ми не надаємо безкоштовних он лайн консультацій з приводу організації кадрової роботи. За необхідності Ви можете замовити персональну консультацію.
Добрий день ! Я є учасником АТО з 2012 року маю в користуванні земельну ділянкуплощею 0,190 га для ведення ОСГ .Земельна ділянка не приватизована .Підкажіть буль ласка чи я маю право на
отримання 2 га, як учасник АТО чи ні . Дякую.Дякую
Автор запитання: Василь Молодовець - 02-02-2017 12:28:49
Доброго дня! Відповідно до п. 14 ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» учасники бойових дій, серед іншого, мають право на першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва. (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/3551-12/page) Згідно ст. 121 Земельного кодексу України, громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах: а) для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство. Якщо на території сільської, селищної, міської ради розташовано декілька сільськогосподарських підприємств, розмір земельної частки (паю) визначається як середній по цих підприємствах. У разі відсутності сільськогосподарських підприємств на території відповідної ради розмір земельної частки (паю) визначається як середній по району; б) для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара; в) для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара; г) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара; ґ) для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара; д) для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01 гектара. Враховуючи вищевикладене, Ви, як і всі інші громадяни, має право безоплатно отримати земельні ділянки в межах норми, за умови, що раніше земельна ділянка з даним цільовим призначенням Вами не приватизовувалася. Єдине, що статус учасника бойових дій встановлює для Вас першочерговість у виділенні земельної ділянки.
У центрі зайнятості змушують поставити печатку РДА на підпис голови СФГ про звільнення мене з роботи (працював у СФГ). посилаються на інструкцію про ведення трудових книжок ст.4. Чи не застаріли ці норми інструкції і чи правомірні дії працівників центру зайнятості? чи дійсні записи в трудовій з підписом і печаткою керівника СФГ, без печатки голови РДА? Дякую.
Автор запитання: Микола - 02-02-2017 12:04:21
Доброго дня! Згідно п. 4.1 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників затвердженої Наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.93 N 58, у разі звільнення осіб, які працювали в селянському (фермерському) господарстві за трудовим договором або припинення членства в селянському (фермерському) господарстві після відповідних записів у трудових книжках, зроблених головою селянського (фермерського) господарства, трудовий стаж у цьому господарстві підтверджується підписом керівника, заступника, іншої уповноваженої на це особи та завіряється печаткою місцевого органу державної виконавчої влади. Враховуючи вищевикладене, дія даної норми є діючою, а тому Ваші відмітки про звільнення не відповідають вимогам діючого законодавства. За таких обставин дії центру зайнятості є цілком правомірними.
Я тривалий час перебував за кордоном. За моєї відсутності мій дядько оформив на себе спадщину на частку якої я також мав право. Зараз цей будинок проданий. Я можу в судовому порядку відсудити свою частку і до кого я маю позиватися до дядька, чи до нових власників? Наперед вдячний за відповідь. І ще скажіть будь ласка скільки часу може зайняти цей процес?
Автор запитання: Юрій - 02-02-2017 10:03:41
Доброго дня! Першочергово Вам слід вирішити питання щодо прийняття Вами спадщини та реєстрації права власності на частину майна, на яку Ви претендували. Якщо ж майно вже було Вами зареєстроване, однак було протиправно відчужено, Вам необхідно звертатися до суду з позовом про визнання недійсним договору купівлі – продажу та витребування майна з чужого володіння. Конкретно вказати скільки по часу займе даний процес я не можу, зазвичай такі процеси довготривалі – від 6 місяців до року і навіть більше.
Добрый день!Скажите пожалуйста что нужно для того чтобы сделать бронь на сотрудника сельского совета?Если он отказывается от явки до военкомата!
Автор запитання: Анна - 01-02-2017 15:29:44
Доброго дня! Нами не надаються безкоштовні консультації з приводу організації кадрової роботи на підприємствах, установах, організаціях. За необхідності, Ви можете замовити персональну консультацію.
як у е-декларації показати квартиру в якій я проживаю та прописаний але квартира оформлена ще на покійну матір
Автор запитання: вадим - 01-02-2017 13:08:29
Доброго дня! Відповідно до чинного законодавства України, факт Вашого проживання та реєстрації місця проживання у даній квартирі, не дає Вам права власності на неї, а від так, у разі смерті матері, а саме власника квартири, право власності теж втрачається. Саме тому, поки дана квартира не буде переоформлена на нового власника, вважаю, що вказувати у електронній декларації її не потрібно.
Добрий день, маю в військовому квитку статтю 15б, чи можу я її оскаржити.Проходив медогляд всі лікарі пишуть що зараз я придатний. А в військоматі не хочуть міняти військовий і наполягають щоб я забрав квиток зстаттею 15б
Автор запитання: Ігор - 01-02-2017 12:46:34
Доброго дня! Чіткий порядок проведення ВЛК для призовників, військовозобов’язаних, військовослужбовців визначено в Положенні про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України затвердженому Наказом Міністра оборони України від 14.08.2008 N 402. (http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1109-08) В разі відхилення від порядку проведення ВЛК, що призвело до постановки завідомо неправомірного висновку Вам слід оскаржити їх дії та сам висновок, адже згідно п. 2.4.10 Положення постанова ВЛК регіонів може бути оскаржена у ЦВЛК або у судовому порядку.
Здравствуйте. У меня два вопроса. 1.Из Вашего ответа Катерине (19-01-2017 11:21:28) следует:"Слід врахувати, виключеною з військового обліку є особа щодо якої було прийнято відповідне розпорядження щодо її виключення. Особа, яка згідно приписів закону підлягала виключенню, але щодо якої не було прийнято відповідного розпорядження, не вважається такою, що була виключена." А какие могут быть причины непринятия распоряжения об исключении и обязан ли был ВК информировать военнообязанного об этих причинах? 2. Оттуда же:"Практика свідчить, що бажано це робити письмово і заяву офіційно реєструвати. В разі необхідності, наш офіс може підготувати таке звернення". Скажите пожста, сколько будет стоить такая услуга? Спасибо
Автор запитання: Валерий - 01-02-2017 12:12:45
Доброго дня! Насправді, законодавчо не встановлено підстав за яких особу можуть НЕ виключити з військового обліку. Як свідчить практика, підстав за яких особу могли не виключити з військового обліку безліч, від банальної халатності до того, що існують якісь внутрішні положення які регулюють дані процеси та передбачають виключення осіб певними етапами. Однак, винними в допущенні таких неточностей в військово – облікових документах є не лише посадовці, а й самі військовозобов’язані. Адже, на власника військового квитка покладається першочерговий обов’язок слідкувати за своєчасним внесенням змін стосовно військово – облікового статусу особи. Підготування запиту до військового комісаріату про надання інформації щодо дійсності виключення з військового обліку вартуватиме 600 грн.
Yandex.Metrika