Онлайн консультації

Пошук за ключовим словом раніше наданих консультацій

Онлайн консультації

   Запитань: усього-1589, сьогодні-0;    відповідей: усього-1589, сьогодні-0


Сортування
Є відповідь  
Опубліковано  
Чекає на відповідь  
Опубліковано  
Доброго дня! Чи має право людина, якій ампутували праву ногу вище коліна, але з хорошим протезом управляти авто з механічною коробкою? Або якщо поставити дублюючі педалі газ-тормоз ручні, які не змінюють конструкцію авто? Потрібні якісь дозволи, щоб потім не мати проблем?
Автор запитання: Сергій - 15-02-2017 00:12:38
Доброго дня! Згідно п. 15 до Переліку захворювань і вад, при яких особа не може бути допущена до керування відповідними транспортними засобами (Категорія "В" транспортних засобів - автомобілі, дозволена максимальна маса яких не перевищує 3500 кг (7700 фунтів) і кількість сидячих місць яких, крім сидіння водія, не перевищує восьми) відносяться відсутність однієї верхньої чи нижньої кінцівки, кисті чи стопи, а також деформація кисті чи стопи, що значно ускладнює їх рухи. Як виняток можуть допускатися особи з однією ампутованою гомілкою і протезом, якщо ампутаційна кукса не менше 1/3 гомілки і рухомість у колінному суглобі ампутованої кінцівки повністю збережена. Саме тому, за медичними показниками, Вас скоріш за все не допустять до керування автотранспортом. Однак для остаточного вирішення даного питання Вам слід звернутися все ж до медичної установи. Щодо переобладнання, зауважу, що згідно Порядку переобладнання транспортних засобів затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2010 р. N 607 для переобладнання системи гальмового і рульового керування необхідно отримувати дозвіл.
Ми приватне підприємство у місті,де є військомат.Чи зобовязані ми сповіщати наших працівників про виклик до військкомату,враховуючи ст.38 ЗУ"Про війс.обов.і вій.службу"?Військкомат каже,що зобовязані на підставі Постанови 921 та Інструкції 660.Але ж Закон має вищу юридичну силу.То чому військкомати не беруть до уваги статтю із закону?
Автор запитання: Оксана - 14-02-2017 20:59:44
Доброго дня! Викладене Вами питання є досить спірним. Так, Закон України «Про військовий обов’язок і військову службу» говорить про те, що підприємства, оповіщають громадян на вимоги військкомату лише в разі, якщо в даній місцевості відсутній військовий комісаріат. Порядок організації організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 р. № 921, говорить про те, що підприємства оповіщають громадян не залежно від того чи є на даній території військкомат чи ні. Саме тому, вбачається існування колізії. Згідно п. 4 Листа Міністерства юстиції України від 26.12.2008 р. № 758-0-2-08-19 «Щодо практики застосування норм права у випадку колізії», при розбіжності між загальним і спеціальним нормативно-правовим актом перевага надається спеціальному, якщо він не скасований виданим пізніше загальним актом. Враховуючи вищевикладене, так як з питань ведення військового обліку Порядок є спеціальним законодавством порівняно з Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу», застосуванню підлягає саме Порядок. Саме тому, дії військкомату цілком правомірні і законні.
Доброго дня! Підкажіть будь ласка чиможе державний службовець відмовитись від курсів підвищення кваліфікації, якщо щороку проходжу курси по соєму профілю а це йдуть як курси просто держсужбовця в якому конкретно не пише хто має їхати,назвіть будь ласка причини по яких можна не поїхати, відрядження не платять Дякую
Автор запитання: Таня - 14-02-2017 15:15:54
Доброго дня! Стаття 48 Закону України «Про державну службу» не передбачає підстав звільнення від проходження курсів підвищення кваліфікації.
Добрый день!
Подскажите, пожалуйста, при увольнении по п.5 ст. 41 - за какой срок необходимо предупредить руководителя?
Кто должен подписать приказ - получается, как бы не правильно что он сам себя увольняет в связи с ПРЕКРАЩЕНИЕМ ПОЛНОМОЧИЙ
Автор запитання: Елена - 14-02-2017 15:13:06
Доброго дня! Нами не надаються безкоштовні онлайн консультації з кадрових питань. За необхідності Ви можете замовити персональну консультацію.
Здравствуйте.
Подскажите как следить на сайте Верх.Рады о проекте О внесении изменений в Закон Украины "О государственной помощи семьям с детьми" относительно размера помощи при рождении ребенка и порядка ее выплаты в целях повышения рождаемости в Украине
Проект закона Украины от 24.01.2017 № 5709
Если его подтвердят это просматривать колонку-результаты голосования?
Спасибо.
Автор запитання: Настя - 14-02-2017 09:52:07
Доброго дня! Слідкувати за станом законопроекту Ви можете за посиланням http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=60998
Здравствуйте! Скажите можно ли получить отсрочку после окончания бакалавриата, при том,что поступительные єкзамены на магистратуру только через полгода?
Автор запитання: Дмитрий - 13-02-2017 18:35:07
Доброго дня! Відповідно до п. 2 ч. 8 ст. 17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти на весь період навчання надається громадянам призовного віку, які навчаються, в тому числі, у вищих навчальних закладах з денною формою навчання, у тому числі під час здобуття наступного вищого освітньо-кваліфікаційного рівня вищої освіти. Згідно п. 1 ч. 2 ст. 61 Закону України «Про вищу освіту», студент - особа, зарахована до вищого навчального закладу з метою здобуття вищої освіти ступеня молодшого бакалавра, бакалавра чи магістра. Враховуючи зазначене, до моменту зарахування до ВНЗ, особа може бути призвана на проходження строкової військової служби.
Доброго дня! Чи можна поновитися на перший курс (2 півріччя) якщо є успішно закрита зимова серія(за минулий рік на 1 курсі) але після неї відрахувалася з университету?
Автор запитання: Вікторія - 13-02-2017 16:02:24
Доброго дня! Згідно п. 21 Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти затвердженого Наказом Міністерства освіти України N 245 від 15.07.96 р., поновлення студентів на перший курс вищих закладів освіти забороняється. Ректор (директор) вищого закладу освіти має право поновити на другий курс студентів, які були виключені з першого курсу, за умови ліквідації ними академічної заборгованості до початку навчальних занять. З урахуванням вищевикладеного, Вас може бути поновлено лише на другий курс, за умови ліквідації академічної різниці за другий семестр 1 курсу.
Здравствуйте. Получил письмо от некоей организации ООО "ВЭЛФИНН" о необходимости погасить якобы полученный от них онлайн кредит. О такой организации услышал впервые, никаких денег от них никогда не получал. Попытки встретиться с ними и прояснить вопрос не увенчались успехом - ни одну договорённость о встрече они так и не подтвердили,всё время не было необходимых начальников. Просто прийти по адресу и попасть к ним офис не удалось - дверь закрыта, по переговорному устройству никто не отвечает. В дальнейшем вроде бы всё затихло, но вот через год пришло новое письмо от этой "конторы" с требованием оплатить на указанные ими реквизиты уже возросшую сумму якобы задолженности. В письме присутствуют угрозы обращения взысканий на мою собственность. Считаю такую их деятельность мошенничеством и вымогательством. Подскажите, в какие органы и в какой форме обратиться, чтобы это прекратить и принять необходимые меры по отношению к данной организации.
Спасибо за ответ.
Автор запитання: Валентин - 13-02-2017 15:40:21
Доброго дня! З метою припинення телефонних дзвінків та листів даної установи, яка являється кредитором, Вам слід попередити їх про те, що їхні дії є безпідставними, так як Ви не являєтесь ні позичальником, ні поручителем за кредитним зобов’язанням, крім того слід зауважити, що їх дії порушують громадський порядок та підпадають під кваліфікацію статті 296 Кримінального кодексу України -, а саме телефонне хуліганство. Як один з можливих варіантів Ви можете написати заяву до міського відділу поліції та поскаржитися на протиправні дії з боку даною організації.
Доброго дня.
Будь ласка допоможіть у вирішенні такого питання. У моєї дочки на момент коли вона робила закордонний паспорт було одне місце реєстрації, а тепер у внутрішньому паспорті друге місце реєстрації, тобто місця реєстрації різні, що в закордонному, що у внутрішньому. Зараз вона збирається їхати за кордон. Чи можливо в її ситуації виїхати? Чи не буде ніяких перешкод на кордоні?
Дякую.
Автор запитання: Світлана - 13-02-2017 14:57:33
Доброго дня! Викладені Вами обставини не створюють жодних перешкод для перетину кордону.
До запитання 13-02-2017 11:42:10 , так в тому й справа наш нотаріус повідомила цей банк що змінився власник,в неї це є в вихідній документації,час йде а банк не як не реагує вот у чому річ чому з новим спадкоємцем банк не зв'язується,хоча мав зв'язатися в термін до 35 днів ,як в цій ситуації нам поступати вот яку хочу пораду Вашу,вибачте за назойливість але дуже це все турбує!дякую.
Автор запитання: марина - 13-02-2017 14:43:50
Доброго дня! Чисто з правової точки зору Ви можете самостійно направити до банківської установи листа про відкриття спадщини, аби мати 100% докази того, що Вами вживалися заходи щодо оповіщення кредитора. З моменту отримання листа банк має в строк 6 місяців пред`явити свої вимоги. Якщо банк не вчинить жодних дій, право вимоги ними втрачається, а саме зобов`язання припиняється.
Yandex.Metrika