Онлайн консультації

Пошук за ключовим словом раніше наданих консультацій

Онлайн консультації

   Запитань: усього-2216, сьогодні-0;    відповідей: усього-2216, сьогодні-0


Сортування
Є відповідь  
Опубліковано  
Чекає на відповідь  
Опубліковано  
Добрый день!
Подскажите, пожалуйста, при увольнении по п.5 ст. 41 - за какой срок необходимо предупредить руководителя?
Кто должен подписать приказ - получается, как бы не правильно что он сам себя увольняет в связи с ПРЕКРАЩЕНИЕМ ПОЛНОМОЧИЙ
Автор запитання: Елена - 14-02-2017 15:13:06
Доброго дня! Нами не надаються безкоштовні онлайн консультації з кадрових питань. За необхідності Ви можете замовити персональну консультацію.
Здравствуйте.
Подскажите как следить на сайте Верх.Рады о проекте О внесении изменений в Закон Украины "О государственной помощи семьям с детьми" относительно размера помощи при рождении ребенка и порядка ее выплаты в целях повышения рождаемости в Украине
Проект закона Украины от 24.01.2017 № 5709
Если его подтвердят это просматривать колонку-результаты голосования?
Спасибо.
Автор запитання: Настя - 14-02-2017 09:52:07
Доброго дня! Слідкувати за станом законопроекту Ви можете за посиланням http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=60998
Здравствуйте! Скажите можно ли получить отсрочку после окончания бакалавриата, при том,что поступительные єкзамены на магистратуру только через полгода?
Автор запитання: Дмитрий - 13-02-2017 18:35:07
Доброго дня! Відповідно до п. 2 ч. 8 ст. 17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти на весь період навчання надається громадянам призовного віку, які навчаються, в тому числі, у вищих навчальних закладах з денною формою навчання, у тому числі під час здобуття наступного вищого освітньо-кваліфікаційного рівня вищої освіти. Згідно п. 1 ч. 2 ст. 61 Закону України «Про вищу освіту», студент - особа, зарахована до вищого навчального закладу з метою здобуття вищої освіти ступеня молодшого бакалавра, бакалавра чи магістра. Враховуючи зазначене, до моменту зарахування до ВНЗ, особа може бути призвана на проходження строкової військової служби.
Доброго дня! Чи можна поновитися на перший курс (2 півріччя) якщо є успішно закрита зимова серія(за минулий рік на 1 курсі) але після неї відрахувалася з университету?
Автор запитання: Вікторія - 13-02-2017 16:02:24
Доброго дня! Згідно п. 21 Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти затвердженого Наказом Міністерства освіти України N 245 від 15.07.96 р., поновлення студентів на перший курс вищих закладів освіти забороняється. Ректор (директор) вищого закладу освіти має право поновити на другий курс студентів, які були виключені з першого курсу, за умови ліквідації ними академічної заборгованості до початку навчальних занять. З урахуванням вищевикладеного, Вас може бути поновлено лише на другий курс, за умови ліквідації академічної різниці за другий семестр 1 курсу.
Здравствуйте. Получил письмо от некоей организации ООО "ВЭЛФИНН" о необходимости погасить якобы полученный от них онлайн кредит. О такой организации услышал впервые, никаких денег от них никогда не получал. Попытки встретиться с ними и прояснить вопрос не увенчались успехом - ни одну договорённость о встрече они так и не подтвердили,всё время не было необходимых начальников. Просто прийти по адресу и попасть к ним офис не удалось - дверь закрыта, по переговорному устройству никто не отвечает. В дальнейшем вроде бы всё затихло, но вот через год пришло новое письмо от этой "конторы" с требованием оплатить на указанные ими реквизиты уже возросшую сумму якобы задолженности. В письме присутствуют угрозы обращения взысканий на мою собственность. Считаю такую их деятельность мошенничеством и вымогательством. Подскажите, в какие органы и в какой форме обратиться, чтобы это прекратить и принять необходимые меры по отношению к данной организации.
Спасибо за ответ.
Автор запитання: Валентин - 13-02-2017 15:40:21
Доброго дня! З метою припинення телефонних дзвінків та листів даної установи, яка являється кредитором, Вам слід попередити їх про те, що їхні дії є безпідставними, так як Ви не являєтесь ні позичальником, ні поручителем за кредитним зобов’язанням, крім того слід зауважити, що їх дії порушують громадський порядок та підпадають під кваліфікацію статті 296 Кримінального кодексу України -, а саме телефонне хуліганство. Як один з можливих варіантів Ви можете написати заяву до міського відділу поліції та поскаржитися на протиправні дії з боку даною організації.
Доброго дня.
Будь ласка допоможіть у вирішенні такого питання. У моєї дочки на момент коли вона робила закордонний паспорт було одне місце реєстрації, а тепер у внутрішньому паспорті друге місце реєстрації, тобто місця реєстрації різні, що в закордонному, що у внутрішньому. Зараз вона збирається їхати за кордон. Чи можливо в її ситуації виїхати? Чи не буде ніяких перешкод на кордоні?
Дякую.
Автор запитання: Світлана - 13-02-2017 14:57:33
Доброго дня! Викладені Вами обставини не створюють жодних перешкод для перетину кордону.
До запитання 13-02-2017 11:42:10 , так в тому й справа наш нотаріус повідомила цей банк що змінився власник,в неї це є в вихідній документації,час йде а банк не як не реагує вот у чому річ чому з новим спадкоємцем банк не зв'язується,хоча мав зв'язатися в термін до 35 днів ,як в цій ситуації нам поступати вот яку хочу пораду Вашу,вибачте за назойливість але дуже це все турбує!дякую.
Автор запитання: марина - 13-02-2017 14:43:50
Доброго дня! Чисто з правової точки зору Ви можете самостійно направити до банківської установи листа про відкриття спадщини, аби мати 100% докази того, що Вами вживалися заходи щодо оповіщення кредитора. З моменту отримання листа банк має в строк 6 місяців пред`явити свої вимоги. Якщо банк не вчинить жодних дій, право вимоги ними втрачається, а саме зобов`язання припиняється.
Доброго дня.
У мене до Вас таке запитання. Мій син закінчує останній курс університету. Хоче виїхати на роботу за границю. При оформленні загран паспорту потрібно надати довідку із військкомату про дозвіл на виїзд. Чи надасть військкомат йому таку довідку, так як він є призовного віку?
Щиро дякую.
Автор запитання: Оксана - 13-02-2017 14:41:11
Доброго дня! Згідно Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон» від від 7 травня 2014 р. № 152 довідка з військового комісаріату не є обов’язковим документом для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон. http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/152-2014-%D0%BF/page
Доброго дня! 28.02.2017 року мене попередили про зміну істотних умов державної служби у зв’язку із проведенням реорганізації нашої установи. Посаду яку мені запропонували після реорганізації є відмінною від тієї яку я займав до цього і відповідно із значно меншою заробітною платою. Ця зміна є неприйнятною для мене. Згідно до ч.4. ст..43 ЗУ „Про державну службу” по повинен подати відповідну заяву про звільнення на підставі п.6.ч.1 ст.83 ЗУ „Про державу службу”. Підкажіть будь ластка, який порядок виплати допомоги по безробіттю в разі мого звільнення відповідно до п.6.ч.1 ст.83 ЗУ „Про державу службу”.
Завчасно вдячний Вам за допомогу.
Автор запитання: Сергій Іванович - 13-02-2017 14:05:49
Доброго дня! Для вирішення Вашого питання Вам слід ознайомитися з Порядком надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності затвердженим Наказом Міністерства соціальної політики України від 15.06.2015 № 613 http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/z0821-15
Доброго дня! При заповненні електронної декларації виникли такі питання: 1. Що потрібно розуміти під датою набуття права власності на об’єкт нерухомості – дату підписання договору купівлі-продажу (дату оформлення свідоцтва про спадщину) чи дату реєстрації цих об’єктів в БТІ з присвоєнням реєстраційного номера? Якщо це земельна ділянка по спадщині, то вказувати дату свідоцтва про право на спадщину чи дату оформлення земельного акта на спадкоємця? 2. Що таке вартість об’єкта нерухомості на дату набуття у власність – ринкова вартість, за якою було куплено квартиру, гараж, земельну ділянку тощо чи оціночна їх вартість БТІ (земельним управлінням), які можуть суттєво відрізнятися? Дякую.

Автор запитання: Олексій - 13-02-2017 13:44:43
Доброго дня! Для вирішення Вашого питання раджу ознайомитися з Законом України «Про запобігання корупції», ст. 334 Цивільного кодексу України. Щодо вартості майна на момент набуття – Вам необхідно зазначати ту вартість за яку Ви реально придбавали майно.
Yandex.Metrika