Онлайн консультації

Пошук за ключовим словом раніше наданих консультацій

Онлайн консультації

   Запитань: усього-2302, сьогодні-0;    відповідей: усього-2302, сьогодні-0


Сортування
Є відповідь  
Опубліковано  
Чекає на відповідь  
Опубліковано  
Доброго дня! Мій син служить у Державній службі виконання покарань. Чи має він право на відстрочку від служби в армії?
Автор запитання: Оксана - 24-02-2017 11:40:51
Доброго дня! Відповідно до ст. 17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», вказана Вами підстава не дає Вашому сину права на відстрочку.
Доброго дня Вам! проконсультуйте будь-ласка, під час дії особливого періоду мене було мобілізовано до лас ЗСУ, через три місяці служби (в АТО участь не брав) мене було комісовано за станом здоровя (не придатний в мирний, обмежено придатний у воєнний час). На даний час, у разі визнання мене ВЛК придатним до в/с, чи можу я, як такий що був звільнений з в/с в час дії особливого періоду, укласти контракт на службу в ЗСУ на шість місяців??? дякую Вам!
Автор запитання: Рома - 24-02-2017 09:25:30
Доброго дня! Відповідно до абз. 2 ч. 3 ст. 23 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», для військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які під час дії особливого періоду вислужили не менше 11 місяців, осіб, звільнених з військової служби під час дії особливого періоду, які приймаються на військову службу за контрактом у період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану або оголошення рішення про демобілізацію, строк військової служби в календарному обчисленні встановлюється шість місяців. Строк проходження військової служби для таких військовослужбовців може бути продовжено за новими контрактами на шість місяців або на строки, визначені частиною четвертою цієї статті. У разі закінчення особливого періоду або оголошення рішення про демобілізацію дія таких контрактів припиняється достроково. Враховуючи вищевикладене, підставою для укладання військового контракту строком на шість місяців є вислуга військовослужбовця на військовій службі, а саме не менше 11 місяців під час особливого періоду. Саме тому, дана норма не розповсюджується на Вас, та не дає Вам права на укладання військового контракту строком на шість місяців. Від так,прийняття на військову службу за контрактом можливо лише за підстав передбачених у стаття 19 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».
я військовослужбовець за контрактом. чи потрібно мені подавати електронну декларацію?
Автор запитання: віталій - 24-02-2017 08:51:36
Доброго дня! Відповідно до абз. «г» ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції», суб’єктами, на яких поширюються дія цього Закону, є: військові посадові особи Збройних Сил України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та інших утворених відповідно до законів військових формувань, крім військовослужбовців строкової військової служби. Враховуючи вищевикладене, суб’єктами декларування будуть виключно військові посадові особи. Саме тому, у разі якщо Ви займаєте відповідну військову посаду Ви будете являтись декларантом, а у разі не займання військової посади, Ви не будете підлягати декларуванню.
Добрый день. Могу ли Я уволиться с работы,при этом лично не присутствовать. К примеру нашел работу за границей и там решил остаться,а на нынешней нахожусь якобы на больничном. Можно ли кому-то из родных вместо меня присутствовать и пройти обходной лист?
Автор запитання: Андрей - 24-02-2017 07:22:54
Доброго дня! Відповідно до ч. 1 ст. 38 Кодексу законів про працю в Україні, працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижні. У разі, коли заява працівника про звільнення з роботи за власним бажанням зумовлена неможливістю продовжувати роботу (переїзд на нове місце проживання; переведення чоловіка або дружини на роботу в іншу місцевість; вступ до навчального закладу; неможливість проживання у даній місцевості, підтверджена медичним висновком; вагітність; догляд за дитиною до досягнення нею чотирнадцятирічного віку або дитиною-інвалідом; догляд за хворим членом сім'ї відповідно до медичного висновку або інвалідом I групи; вихід на пенсію; прийняття на роботу за конкурсом, а також з інших поважних причин), власник або уповноважений ним орган повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник. Однак, при написанні даної заяви необхідно вказати досить вагомі причини для звільнення без 2-тижневого відпрацювання. З приводу заяви про звільнення за власним бажанням, Вам необхідно самостійно написати та подати роботодавцю або надіслати поштою. Щодо обхідного листа, то чинне законодавство України не передбачає умов його підписання. Однак приходимо до висновку, що такі дії можуть бути вчинені Вашим представником, на підставі нотаріально посвідченого доручення.
Вітаю!Скажіть будь-ласка,чи може розраховувати на пільгові відрахування з заробітної платні людина у якої двоє дітей,але одна дитина проживає окремо(тобто від першого шлюбу)???
Автор запитання: Вікторія - 23-02-2017 23:12:40
Доброго дня! Відповідно до п. 169.1.2 ст. 169 Податкового кодексу України, з урахуванням норм абзацу першого підпункту 169.4.1 пункту 169.4 цієї статті платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги: у розмірі, що дорівнює 100 відсоткам суми пільги, визначеної підпунктом 169.1.1 цього пункту, - для платника податку, який утримує двох чи більше дітей віком до 18 років, - у розрахунку на кожну таку дитину. Враховуючи вищевикладене, податкова соціальна пільга можлива лише у разі фактичного утримання двох чи більше дітей до 18 років. Від так, якщо особа дійсно здійснює безпосереднє утримання дитини(належне підтвердження факту утримання), яка не проживає спільно, вона матиме право на отримання даної пільги.
Здравствуйте.
Подскажите сколько в месяц я должна получать декретных.
Если до декрета не работала -по уходу за ребенком инвалидом 9лет.
16,01,17 дата выдачи листа нетрудоспособности.
Спасибо.
Автор запитання: НАСТЯ - 23-02-2017 21:18:26
Доброго дня! Зауважу, що так як Вами не було достатньо описано ситуацію, надати вичерпну відповідь не являється можливим. Адже, при розрахунку суми виплати існують певні нюанси, а саме: чи зареєстровані Ви в центрі зайнятості чи ні. Згідно ст. 5 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», всі види державної допомоги сім'ям з дітьми, крім допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами жінкам, зазначеним у частині другій статті 4 цього Закону, призначають і виплачують органи соціального захисту населення за місцем проживання батьків (усиновлювачів, опікуна, піклувальника). Допомога у зв'язку з вагітністю та пологами жінкам, зазначеним у частині другій статті 4 цього Закону, призначається і виплачується за місцем основної роботи (служби). Саме тому, раджу Вам ознайомитись з Порядком призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1751, Порядком обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2001 р. № 1266, Інструкцією щодо заповнення облікової статистичної форми N 147/о "Довідка для призначення і виплати державної допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами жінкам, які не застраховані в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування", затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України 18.03.2002 N 93.
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, 1) чи належить посада заступника директора коледжу, який є структурним підрозділом університету, до посад з високим рівнем корупційних ризиків, якщо призначення здійснюється наказом ректора університету? 2) в електронній декларації потрібно вказувати суму річної заробітної плати нараховану чи з усіма відрахуваннями (ПДФО, пенсійний, військовий, профспілковий збір)? Дякую.


Автор запитання: Тетяна - 23-02-2017 12:10:31
Доброго дня! За для вирішення Вашого питання раджу ознайомитися з Законом України "Про заробігання корупції". http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/1700-18/page
Доброго дня! Син з травня 2016 року проходить срочну службу в ЗСУ, прописаний з батьками, мама державний службовець подає е декларацію. Чи потрібно вказувати дохід сина?
Автор запитання: Ольга - 23-02-2017 11:11:57
Доброго дня! Зі змісту положень ст. 46 Закону України "Про запобігання корупції" приходимо до висновку, що Ви повинні вказувати в декларації й сина, як члена родини, й його дохід.
Доброе утро, моего брата суд приговорил по ст. 185 ч. 3 УК, осужден за тайное хищение чужого имущества (кража) совершенное повторно, соединенное с проникновением в помещение. В обвинительном акте было указано, что отягчающим обстоятельством является совершение преступления повторно. Однако, суд мотивировал в приговоре, что этого отягчающего обстоятельства нет, поскольку «повторность» является квалифицирующим признаком, зато указал, что у брата есть другое отягчающее обстоятельство «рецидив преступлений» (брата несколько лет назад осудили за наркотики). В обвинительном акте о «рецидиве» указано не было. Имеет ли право суд по собственной инициативе признавать отягчающим обстоятельством то, что не было указано в обвинительном акте? Не будет ли это выходом за пределы предъявленного обвинения? Заранее благодарны.
Автор запитання: Артур - 23-02-2017 10:30:50
Доброго дня! Для надання Вам об`єктивної та конструктивної відповіді, яка б в подальшому могла б бути використана Вами для захисту Ваших прав необхідним є ознайомлення як з обвинувальним актом, так і з вироком суду. Саме тому, Ви можете замовити персональну консультацію.
Дякую за відповідь. Підскажіть, чи треба проходити медогляд за повісткою, якщо настоїш навійськовому обліку. Чи не поновлють, якщо його пройдеш? Дякую!!!
Автор запитання: Олена - 22-02-2017 18:23:38
Доброго дня! В тому разі, якщо Ваш чоловік не являється військовозобов’язаним, військовий комісаріат не має права ні викликати його до військового комісаріату для уточнення облікових даних, проходження ВЛК, ні призивати до військової служби. На сьогоднішній день, законодавчо не встановлено правової можливості військових комісаріатів автоматично поновлювати осіб на військовому обліку. Так зване поновлення можливе виключно з ініціативи чи добровільної згоди колишнього військовозобов’язаного.
Yandex.Metrika