Онлайн консультації

Пошук за ключовим словом раніше наданих консультацій

Онлайн консультації

   Запитань: усього-2680, сьогодні-0;    відповідей: усього-2680, сьогодні-0


Сортування
Є відповідь  
Опубліковано  
Чекає на відповідь  
Опубліковано  
Дайте відповідь на таке питання. На роботі в навчальному закладі де я працюю наказом під підпис направляють до військового комісаріату де намагаються відновити на військовий облік (вручають направлення на медичну комісію) мотивуючи це секретною директивою Генерального Штабу ЗСУ від 22.06.2015 року №322/2/2180 ДСК.
Я 1970 року народження, проходив строкову службу в 1988-1990 роках, рядовий. В військовому квитку в розділі (Прием на учет и снятие с учета) стоїть штамп (знятий з військового обліку 20.02.2001 року по досягненню граничного віку. На скільки я розумію тут якась помилка в даті випадкова чи спеціально зроблена? (ст. 28 ЗУ про військовий облік і військову службу).Щиро дякую, чекаю на відповідь
Автор запитання: Михайло - 03-02-2017 10:11:35
Доброго дня! Норма ст. 28 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», згідно якого граничний вік перебування в запасі військовозобов’язаних рядового складу становив 40 років діяла до внесення змін в Закон України «Про військовий обов’язок і військову службу», а саме до 01.04.2014 року. Саме тому, так як 40 років Вам виповнилося до прийняття даних змін, Вас повинні були виключити з військового обліку. Зокрема, виключення мало відбуватися в 2010 році. Поновити на військовому обліку та призвати до військової служби під час мобілізації, Вас можуть лише за особистою заявою, ініціативою чи бажанням. Якщо жодних погоджень на поновлення на обліку та призову на військову службу Ви не висловлювали, раджу подавати до ВК запит про надання інформації щодо виключення з військового обліку. Окремо, в такому зверненні, керуючись нормами чинного законодавства, слід ставити вимогу привести у відповідність облікові дані та проставити необхідні відмітки до військового квитка щодо виключення з військового обліку та висловити своє відношення до можливості поновлення на військовому обліку, відправлення у військо на добровільних засадах та відношення до проходження ВЛК. Крім того, в такому зверненні Вам слід ставити вимогу про приведення проставлених раніше відміток у відповідність. Практика свідчить, що бажано це робити письмово і заяву офіційно реєструвати. В разі необхідності, наш офіс може підготувати таке звернення. За детальною інформацією з приводу направлення запиту звертайтесь за номерами вказаними на сайті.
Доброго дня! Ситуація така-жінка півроку ходила (так затягнулося протезування)до приватного стоматолога. Заплатила ще на початку значну суму грошей за його послуги. Зараз якістю роботи зовсім не згідна. Як їй тепер поступати? ніяких документів в неї на руках нема.
Автор запитання: Галина - 03-02-2017 09:25:48
Доброго дня! Як зазначає ч. 3 ст. 10 Закону України «Про захист прав споживача», у разі виявлення недоліків у виконаній роботі (наданій послузі) споживач має право на свій вибір вимагати: 1) безоплатного усунення недоліків у виконаній роботі (наданій послузі) у розумний строк; 2) відповідного зменшення ціни виконаної роботи (наданої послуги); 3) безоплатного виготовлення іншої речі з такого ж матеріалу і такої ж якості чи повторного виконання роботи; 4) відшкодування завданих йому збитків з усуненням недоліків виконаної роботи (наданої послуги) своїми силами чи із залученням третьої особи; 5) реалізації інших прав, що передбачені чинним законодавством на день укладення відповідного договору. Зазначені вимоги підлягають задоволенню у разі виявлення недоліків під час приймання виконаної роботи (наданої послуги) або під час її виконання (надання), а в разі неможливості виявлення недоліків під час приймання виконаної роботи (наданої послуги) - протягом гарантійного чи іншого строку, встановленого договором, чи протягом двох років з дня прийняття виконаної роботи (наданої послуги) у разі відсутності гарантійного чи іншого строку, встановленого законодавством або договором. (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1023-12) Враховуючи вищевикладене, в разі виявлення недоліків наданих стоматологічних послуг, Ви маєте право на свій вибір пред’явити вищевикладені вимоги виконавцю послуг, про що направити відповідну претензію. В разі не задоволення поставлених вимог, з метою захисту своїх інтересів та відшкодування завданих збитків доведеться звертатися до суду. За необхідності одержання більш детальної інформації з цього приводу Ви можете замовити персональну консультацію.
Доброго дня! В районній раді відмовляються ставити відмітку про реєстрацію (прописку) без відмітки про перебування на війсковому обліку. Проте у війскоматі відмовляються ставити на військовий облік без прописки. Виникло питання: що перше необхідно зробити? Прописатись чи стати на війсковий облік?
Автор запитання: Дмитро - 02-02-2017 17:48:25
Доброго дня! Згідно ст. 37 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», на військовий облік призовників підлягають особи, які прибули з інших місцевостей (адміністративно-територіальних одиниць) України або з-за кордону на нове місце проживання. Враховуючи вищевикладене, цілком очевидно, що першочергово відбувається реєстрація місця проживаннян особи. А вже потім постановка її на військовий облік – згідно проставлених відміток, які власне й засвідчують обставини прибуття особи до нового місця проживання.
Здраствуйте) в мене є магазин з приватизованою ділянкою, на якій цей і магазин і знаходиться, я хочу побудувати новий магазин, але більший, і хочу приєднати до того магазину більшу територію, як мені його купити, і чим можна обійти аукціон?
Автор запитання: Тарас - 02-02-2017 16:28:34
Доброго дня! Консультування з питань ведення підприємницької діяльності здійснюється виключно на оплатній основі. Саме тому за необхідності, Ви можете замовити персональну консультацію.
Доброго дня! В паспортному столі відмовляються ставити відмітку про реєстрацію без військового обліку.Проте брат в серпні 2016 року ставав на військовий облік і йому відмовили в зв'язку з відсутністю прописки. Виникло таке питання. Що зараз здійснюється першочергово: прописка чи постановка на військовий облік?
Автор запитання: Дмитро - 02-02-2017 16:15:36
Доброго дня! Згідно ст. 37 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», на військовий облік призовників підлягають особи, які прибули з інших місцевостей (адміністративно-територіальних одиниць) України або з-за кордону на нове місце проживання. Враховуючи вищевикладене, цілком очевидно, що першочергово відбувається реєстрація місця проживаннян особи. А вже потім постановка її на військовий облік – згідно проставлених відміток, які власне й засвідчують обставини прибуття особи до нового місця проживання.
Доброго дня!Скажіть будь ласка,чи може приватний підприємець оформити людину на 0,5 ставки?Чи це заборонено законом? У податковій змушують оформляти на цілу ставку. Дякую.
Автор запитання: Тетяна - 02-02-2017 15:46:25
Доброго дня! Ми не надаємо безкоштовних он лайн консультацій з приводу організації кадрової роботи. За необхідності Ви можете замовити персональну консультацію.
Добрий день ! Я є учасником АТО з 2012 року маю в користуванні земельну ділянкуплощею 0,190 га для ведення ОСГ .Земельна ділянка не приватизована .Підкажіть буль ласка чи я маю право на
отримання 2 га, як учасник АТО чи ні . Дякую.Дякую
Автор запитання: Василь Молодовець - 02-02-2017 12:28:49
Доброго дня! Відповідно до п. 14 ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» учасники бойових дій, серед іншого, мають право на першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва. (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/3551-12/page) Згідно ст. 121 Земельного кодексу України, громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах: а) для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство. Якщо на території сільської, селищної, міської ради розташовано декілька сільськогосподарських підприємств, розмір земельної частки (паю) визначається як середній по цих підприємствах. У разі відсутності сільськогосподарських підприємств на території відповідної ради розмір земельної частки (паю) визначається як середній по району; б) для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара; в) для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара; г) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара; ґ) для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара; д) для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01 гектара. Враховуючи вищевикладене, Ви, як і всі інші громадяни, має право безоплатно отримати земельні ділянки в межах норми, за умови, що раніше земельна ділянка з даним цільовим призначенням Вами не приватизовувалася. Єдине, що статус учасника бойових дій встановлює для Вас першочерговість у виділенні земельної ділянки.
У центрі зайнятості змушують поставити печатку РДА на підпис голови СФГ про звільнення мене з роботи (працював у СФГ). посилаються на інструкцію про ведення трудових книжок ст.4. Чи не застаріли ці норми інструкції і чи правомірні дії працівників центру зайнятості? чи дійсні записи в трудовій з підписом і печаткою керівника СФГ, без печатки голови РДА? Дякую.
Автор запитання: Микола - 02-02-2017 12:04:21
Доброго дня! Згідно п. 4.1 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників затвердженої Наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.93 N 58, у разі звільнення осіб, які працювали в селянському (фермерському) господарстві за трудовим договором або припинення членства в селянському (фермерському) господарстві після відповідних записів у трудових книжках, зроблених головою селянського (фермерського) господарства, трудовий стаж у цьому господарстві підтверджується підписом керівника, заступника, іншої уповноваженої на це особи та завіряється печаткою місцевого органу державної виконавчої влади. Враховуючи вищевикладене, дія даної норми є діючою, а тому Ваші відмітки про звільнення не відповідають вимогам діючого законодавства. За таких обставин дії центру зайнятості є цілком правомірними.
Я тривалий час перебував за кордоном. За моєї відсутності мій дядько оформив на себе спадщину на частку якої я також мав право. Зараз цей будинок проданий. Я можу в судовому порядку відсудити свою частку і до кого я маю позиватися до дядька, чи до нових власників? Наперед вдячний за відповідь. І ще скажіть будь ласка скільки часу може зайняти цей процес?
Автор запитання: Юрій - 02-02-2017 10:03:41
Доброго дня! Першочергово Вам слід вирішити питання щодо прийняття Вами спадщини та реєстрації права власності на частину майна, на яку Ви претендували. Якщо ж майно вже було Вами зареєстроване, однак було протиправно відчужено, Вам необхідно звертатися до суду з позовом про визнання недійсним договору купівлі – продажу та витребування майна з чужого володіння. Конкретно вказати скільки по часу займе даний процес я не можу, зазвичай такі процеси довготривалі – від 6 місяців до року і навіть більше.
Добрый день!Скажите пожалуйста что нужно для того чтобы сделать бронь на сотрудника сельского совета?Если он отказывается от явки до военкомата!
Автор запитання: Анна - 01-02-2017 15:29:44
Доброго дня! Нами не надаються безкоштовні консультації з приводу організації кадрової роботи на підприємствах, установах, організаціях. За необхідності, Ви можете замовити персональну консультацію.
Yandex.Metrika