Онлайн консультації

Пошук за ключовим словом раніше наданих консультацій

Онлайн консультації

   Запитань: усього-2785, сьогодні-0;    відповідей: усього-2785, сьогодні-0


Сортування
Є відповідь  
Опубліковано  
Чекає на відповідь  
Опубліковано  
Доброго дня! Непрацююча особа (алкоголік) чоловік, його жінка, що працює на пів ставки, їх син 16 років, не маючи власного житла проживають в квартирі далекого родича, який безкоштовно, з жалю, надає притулок цій неблагополучній сім'ї. Цей родич по трудовому статусу є підприємцем. Чи має ця сім'я право на отримання субсидії на комунальні виплати?
Автор запитання: Оксана - 19-02-2017 08:57:39
Доброго дня! Відповідно до п. 2 «Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» затвердженого Постановою КМУ № 848 від 21.10.1995р. право на отримання адресної безготівкової субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, а також субсидії готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива (далі - субсидія) поширюється на громадян, які проживають у житлових приміщеннях (будинках), в частині оплати ними користування житлом; утримання житла; управління багатоквартирним будинком, комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Згідно п. 6 вище вказаного Положення,субсидія призначається одній із зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб. В окремих випадках на підставі рішення районної, районної у м. Києві і Севастополі держадміністрації та виконавчого органу міської і районної ради або утвореної ними комісії та акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства субсидія може призначатися особі, яка не зареєстрована, але фактично проживає у житловому приміщенні (будинку) на підставі договору найму (оренди) житла (далі - орендар), якщо їй нараховується плата за житлово-комунальні послуги, або індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію. Отже, дана сім’я може набути права на отримання субсидії лише у разі укладення між власником приміщення договору найму, який до того ж може бути й безоплатним.
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи є дата видачі свідоцтва про право на спадщину за законом на земельну ділянку датою виникнення права власності? Чи такою датою є дата видачі державного акта на землю? Дякую
Автор запитання: Тетяна - 17-02-2017 15:30:30
Доброго дня! Згідно ст. 125 Земельного кодексу України, право власності на земельну ділянку, а також право постійного користування та право оренди земельної ділянки виникають з моменту державної реєстрації цих прав. До 2014 року здійснення реєстрації права власності на земельну ділянку посвідчувалося саме державним актом на землю, саме тому відштовхуватися слід саме від дати проведення реєстрації зазначеної в державному акті.
я вибачаюсь що вів себе не коректно на сайті.Ваш сайт дуже потрібен людямь. На жаль в мене скрутне фінансове становище тому я хотів більш детально поцікавитись по питаню 16.02.2017. якщо можете дайте відповідь дуже прошу і ще раз вибачаюсь
Автор запитання: олег - 17-02-2017 09:25:54
Доброго дня! Попередньо надані відповіді на Ваші питання повність вичерпують питання задане Вами 16.02.2017 року. При прийнятті на службу в поліцію ключовим є Ваш реальний стан здоров`я, а не попередні висновки. Раджу ще раз ознайомитися з попередніми відповіддями.
Ваша відповідь не коректна на моє запитання. Пишите якусь ахинею. Тоді поясніть, яким чином керують авто спінальники -в яких ноги не працюють взагалі. ваші консультації БЕЗКОШТОВНІ-повна херня!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Автор запитання: Сергій - 16-02-2017 21:56:01
Доброго дня! Відповідь на Ваше питання надавалося згідно діючого нині Переліку захворювань і вад, при яких особа не може бути допущена до керування відповідними транспортними засобами затвердженого Наказом Міністерства охорони здоров'я України від 24.12.99 N 299. http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0031-00 Автором даного нормативно-правового акту, я не являюся, тому звинувачення в некоректності надання відповіді є недоречними. Крім того, вказувалося, що для остаточного вирішення даного питання Вам слід звернутися до медичної установи, адже особистоо я встановити Вашу реальну здатність до керування автотранспортом не маю можливості. За Вами залишається повне та безумовне право погоджуватися чи не погоджуватися зі змістом наданого Вам роз`яснення. На все добре!
З дня призначення ліквідаційної комісії до неї переходять усі повноваження щодо управління справами юридичної особи, крім тих, які залишаються згідно з законодавством України за учасниками, наприклад затвердження ліквідаційного балансу. Слід зауважити, що ліквідаційна комісія не має статусу юридичної особи, а підприємство, що ліквідується, в період її роботи статусу юридичної особи не втрачає. Отже, дієздатність юридичної особи здійснюється через ліквідаційну комісію. Дії комісії розглядаються як дії самої юридичної особи. Комісія здійснює дії, у тому числі виступає в суді від імені юридичної особи і набуває безпосередньо для неї права і обов’язки.
Чи може держслужбовець враховуючи п.2 ст. 25 ЗУ Про запобігання корупції розпоряджатись майном комунального прибуткового підприємства, яке він ліквідовуватиме будучи у складі ліквідаційної комісії, або її головою?
Дякую.
Автор запитання: Олег - 16-02-2017 20:58:58
Доброго дня! Згідно п. 2 ч. 1 ст. 25 Закону України «Про запобігання корупції» особам, зазначеним у пункті 1 частини першої статті 3 цього Закону, забороняється входити до складу правління, інших виконавчих чи контрольних органів, наглядової ради підприємства або організації, що має на меті одержання прибутку (крім випадків, коли особи здійснюють функції з управління акціями (частками, паями), що належать державі чи територіальній громаді, та представляють інтереси держави чи територіальної громади в раді (спостережній раді), ревізійній комісії господарської організації), якщо інше не передбачено Конституцією або законами України. http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1700-18/paran335#n335 Однак, ліквідаційна комісія за своєю природою не є виконавчим органом підприємства, адже основною метою її діяльності є не управління підприємством за для отримання прибутку, а ліквідація його діяльності. Саме тому, вважаю, що така діяльність не суперечить статусу державного службовця.
Добрий день!
Чи може держслужбовець бути головою, або у складі ліквідаційної комісії комунального підприємства.
Дякую
Автор запитання: Олег - 16-02-2017 16:57:46
Доброго дня! Прямої заборони здійснення таких дій державними службовцями встановлено не було. Саме тому, якщо здійснення Вами повноважень пов`язаних з ліквідацією КП не суперечитиме ЗУ "Про державну службу" та ЗУ "Про запобігання корупції" жолдних негативних наслідків така діяльність для вас не створить.
Здравствуйте, я планирую купить земельный участок без построек. Выехали на место, земельный участок который показал владелец понравился, он выходит напрямую до речки Днепр. Узнали у владельца кадастровый номер и проверили его по Публичной кадастровой карте. В этой карте участок оказался метров 300 от берега Днепра и является третим от берега реки. Мы сообщили это владельцу, на что он ответил что он покупал именно земельный участок с выходом на Днепр (25 м до воды). Как такое может быть? Как обезопасить покупку земельного участка без опозновательных знаков на участке и в соответствии с кадастровой картой? Спасибо
Автор запитання: Алина - 16-02-2017 13:47:46
Доброго дня! Згідно ст. 79 Земельного кодексу України, земельна ділянка - це частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами. Відповідно до ст. 79-1 ЗК України, формування земельної ділянки полягає у визначенні земельної ділянки як об'єкта цивільних прав. Формування земельної ділянки передбачає визначення її площі, меж та внесення інформації про неї до Державного земельного кадастру. Сформовані земельні ділянки підлягають державній реєстрації у Державному земельному кадастрі. Земельна ділянка вважається сформованою з моменту присвоєння їй кадастрового номера. Як зазначає ст. 1 Закону України «Про Державний земельний кадастр» кадастровий номер земельної ділянки - індивідуальна, що не повторюється на всій території України, послідовність цифр та знаків, яка присвоюється земельній ділянці під час її державної реєстрації і зберігається за нею протягом усього часу існування. Враховуючи вищевикладене, якщо згідно Публічної кадастрової карти розташування земельної ділянки не сходиться з її, нібито, реальним розташуванням, Ви натрапили на недобросовісного продавця. Як один з варіантів, при внесенні відомостей до Державного кадастру відбулася помилка. В будь – якому варіанті – вирішити Ваше питання зможуть виключно працівники землевпорядної організації, які винесуть межі земельної ділянки внатурі. Також не зайве звернутися до управління Держгеокадастру України.
Доброго дня. Син навчається на військовій кафедрі , сказали що потрібно знятись з військового обліку за попереднім місцем проживання та стати на облік там де навчається . А це обовязково? Дякую.
Автор запитання: Катерина - 16-02-2017 12:53:04
Доброго дня! Згідно п. 6 ст. 37 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», виключенню з військового обліку у районних (міських) військових комісаріатах (військовозобов'язаних Служби безпеки України у Центральному управлінні або регіональних органах Служби безпеки України, військовозобов’язаних Служби зовнішньої розвідки України у відповідному підрозділі Служби зовнішньої розвідки України) підлягають громадяни України, які проходять військову службу (навчання) у вищих військових навчальних закладах і військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів. Враховуючи вищевикладене, Ваш син на період проходження служби при військовій кафедрі виключається з військового обліку за місцем проживання та зараховується на облік безпосередньо до військової кафедри. Положення Закону України є обов’язковими до виконання.
Підскажіть будь-ласка. Чи може ВЛК поліції визнати мене придатним по їхньому медогляді і взяти на роботу в поліцію без зняття статті у військовому білеті( 5 років назад був комісований і не служив)???? чи не є порушення закону брати таку людину в поліцію?? зараз проблем зі здоров'ям немає
Автор запитання: Сергій - 16-02-2017 12:03:00
Доброго дня! Шановний Сергій, Олег, Андрій та всі інші користувачі сайту - в черговий раз нагадую, що сайт дозволяє ідентифікувати Вас як автора питання. Особисто Вам, відповідь з даного питання надавалася 10.02.2017 р. та 13.02.2017 року. В зв`язку з некоректною поведінкою на сайті, подальші консультації надаватимуться Вам виключно на комерційній основі.
Добрий день! Чи мають подавати електронні декларації депутати сільських рад?
Автор запитання: Ольга - 16-02-2017 12:00:04
Доброго дня! Для вирішення Вашого питання раджу ознайомитися з положеннями Закону України "Про запобігання корупції" http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1700-18
Yandex.Metrika