Онлайн консультації

Пошук за ключовим словом раніше наданих консультацій

Онлайн консультації

   Запитань: усього-2875, сьогодні-0;    відповідей: усього-2875, сьогодні-1


Сортування
Є відповідь  
Опубліковано  
Чекає на відповідь  
Опубліковано  
Добрий вечір, скажіть будь-ласка можливо звільнитись за своїм бажаням по стану здоровья за один день без довідки від лікаря??
Автор запитання: Ігор - 20-03-2017 18:58:37
Доброго дня! Згідно ст. 38 Кодексу законів про працю України, працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижні. У разі, коли заява працівника про звільнення з роботи за власним бажанням зумовлена неможливістю продовжувати роботу (переїзд на нове місце проживання; переведення чоловіка або дружини на роботу в іншу місцевість; вступ до навчального закладу; неможливість проживання у даній місцевості, підтверджена медичним висновком; вагітність; догляд за дитиною до досягнення нею чотирнадцятирічного віку або дитиною-інвалідом; догляд за хворим членом сім'ї відповідно до медичного висновку або інвалідом I групи; вихід на пенсію; прийняття на роботу за конкурсом, а також з інших поважних причин), власник або уповноважений ним орган повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник. Враховуючи вищевикладене, вважаю, що без надання підтверджуючих документів, звільнення за один день не є можливим. Для подальших роз’яснень з цього приводу раджу звертатися безпосередньо до кадрового відділу.
Доброго дня! Чи має відстрочку від призову на строкову військову службу 2017 сирота 24 роки? В військкоматі відмовляють у наданні даної відстрочки, мотивуючи це тим, що призовники з числа дітей-сиріт тільки до 23 років!
Автор запитання: Надія - 20-03-2017 15:22:06
Доброго дня! Відповідно до ч. 3 ст. 17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», відстрочка від призову на строкову військову службу за сімейними обставинами за власним бажанням може надаватися призовнику, який є особою з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Згідно ст. 1 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» особи із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, - особи віком від 18 до 23 років, у яких у віці до 18 років померли або загинули батьки, та особи, які були віднесені до дітей, позбавлених батьківського піклування. Враховуючи вищевикладене, дії військкомату є цілком правомірними, права на відстрочку за цих обставин Ви не маєте.
Доброго дня! Я в 22 повних роки виписався і знявся з військового обліку в зв'язку з закінченням навчання. Після цього не став на військовий облік і не приписувався. Підкажіть будь ласка, якщо в 27 повних років я буду ставати на військовий облік, яка відповідальність настає у такому випадку враховуючи те що я декілька років не перебував на військовому обліку? А якщо простіше то що мені "світить" за це?
Автор запитання: Володимир - 20-03-2017 11:29:45
Доброго дня! Відповідь на Ваше питання не надається з етичних міркувань!
Можу я зробити дарчу на внучку і чи буде тоді внучка плати податок? Скільки коштує вартість послуг по проведенню дарчої. Дужу Вам дякую за відповідь. Удачного дня.
Автор запитання: Раїса - 20-03-2017 10:07:38
Доброго дня! Ви маєте право відчужити своє майно онуці, в тому числі, й шляхом укладення договору дарування. От тільки Вашій онуці доведеться сплачувати податок в розмірі 5% від вартості майна (ст. 167 ПК України). Щодо вартості укладання договору дарування раджу Вам проконсультуватися безпосередньо з нотаріусом, який і буде посвідчувати дану угоду.
Комісаріатом з якого мене відправляли на військову службу і де я стояв на обліку,було утрачено військовий квиток і всі облікові документи.Поясніть мені будь ласка,чи правомірні дії комісаріату,який вимагає самостійно шукати всі дані,по місцю проходження строкової служби.Відмовляє в дачі письмової відповіді про втрату всіх облікових документів чим перешкоджає мені працевлаштуватися.Поясніть якими законами керуватись і що робити,щоб відновити всі військовооблікові дані якнайшвидше.Дякую.
Автор запитання: Сергій. - 19-03-2017 21:42:36
Доброго дня! Дії військкомату носять явно протиправний характер, адже без офіційного підтвердження, що документи втрачені, їх повторне виготовлення не є можливим. При вирішення даного питання раджу керуватися Конституцією України, Законом України "Про звернення громадян", Законом України "Про військовий обов`язок і військову службу", Положенням про про військовий квиток осіб рядового, сержантського і старшинського складу затверджений Указом Президента України від 30 грудня 2016 року № 582/2016, та Порядком організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 р. № 921. За необхідності надання більш детальної інформації з цього приводу Ви можете замовити персональну консультацію.
Чи є земельна ділянка предметом спадкового договору виділена в наступі власникам земельних паїв для ведення особистого сільського господарства?
Автор запитання: Петро - 17-03-2017 15:15:47
Доброго дня! Так як з викладеного Вами не можливо зрозуміти реальну суть та проблему, що Вас цікавить, відповідь на дане питання не може бути надана. За необхідності Ви можете замовити персональну консультацію або ж ознайомитися зі главою 90 ЦК України.
Що робити керівнику в разі відмови спеціаліста від курсів підвищення кваліфікації
Автор запитання: Любов - 17-03-2017 14:54:30
Доброго дня! Нами ненадаються безкоштовні он лайн консультації щодо організації кадрової роботи на підприємстві, установі, організації. За необхідності Ви можете замовити персональну консультацію.
Доброго дня ! 52 роки .Сержант. Виключений з військового обліку. Є штамп в квитку Виключений. Чи мають мене вносити до єдиного реєстру військовозобоязаних згідно Закону про реєстр.Дякую
Автор запитання: Микола - 17-03-2017 13:53:22
Доброго дня! 16.03.2017 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про Єдиний державний реєстр військовозобов’язаних». Нині даний Закон готується на підпис Президентові України, тому законної сили ще не набрав. http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=57181 З проекту закону було встановлено, що до реєстру будуть вноситися дані лише щодо діючих на момент створення реєстру призовників та військовозобов`язаних. Так як статус військовозобов`язаного Вами вже було втрачено, заносити Ваші дані до реєстру не будуть.
Доброго дня! Порадьте мені будь-ласка, дочка виписалась з України на постійне місце проживання у Польщі. В паспортному столі їй казали, що паспорт ставлять в архів і потім можна його поновити. Громадянства вона не зрікалася. Яка процедура поновлення українського паспорта для реєстрації місця проживання в Україні. Наперед вдячна.
Автор запитання: Катя - 17-03-2017 13:43:25
Доброго дня! Для початку Вашій донці слід знятися з консульського обліку, про що в її закордонному паспорті будуть проставлені відповідні відмітки. Порядок оформлення паспортного документу громадянина України визначено Положенням про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою ВРУ "Про затвердження положень про паспорт громадянина України та про паспорт громадянина України для виїзду за кордон" від 26.06.1992 №2503-XII
Прошу проконсультувати. Синові скоро 19 років, студент коледжу на останньому курсі. Приписного свідоцтва не має, оскільки у віськкомат не викликали. На кінець 2016 р. звернулися в РВК, сказали, що дійсно відомості про нього чомусь відсутні, але через місяць пришлемо повідомлення для проходження МК. Досі виклику нема. Для отримання диплому потрібно мати приписне свідоцтво. Як діяти?
Дякую.
Автор запитання: Ігор - 16-03-2017 17:25:48
Доброго дня! Для вирішення питань приписки до призивної дільниці раджу Вам звернутися безпосередньо до військкомату за зареєстрованим місцем проживання сина не чикаючи листів від військкомату. Згідно ст. 14 Закону України "Про військовий обов`язок і військову службу" приписка юнаків здійснюється з моменту виповнення їм 17 років.
Yandex.Metrika